Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Blog

Rodzaje ściegów w owerlokach i ich zastosowanie

Overlock może pomóc Ci sprawnie stworzyć nowy element garderoby i dokonać drobnych przeróbek krawieckich. To wysokiej jakości maszyna, która doskonale nadaje się do zastosowań domowych, jak również w profesjonalnych pracowniach. Musisz jednak pamiętać, że owerlock nie zastątpi Ci maszyny do szycia. 

Czytaj więcej
Jaki owerlok wybrać? Krótki poradnik

Poszukujesz maszyny, która usprawni Twoje przeróbki odzieży lub uzupełni wyposażenie Twojej pracowni? Dobrym wyborem będzie owerlok, który umożliwia zgrabne szycie, przerabianie i obrębianie tkanin, zarówno w warunkach domowych, jak i w krawiectwie zawodowym. Jaki overlock wybrać do domu?

Czytaj więcej
Jak ustawić chwytacz w maszynie do szycia?

Decydując się na rozpoczęcie przygody z krawiectwem i inwestując w wysokiej jakości maszynę do szycia, można łatwo zauważyć, że są to prace nie tylko manualne i wymagające kreatywności, ale również zaawansowane na poziomie technicznym.

Czytaj więcej
Jak uszyć spódnicę na gumce?

Spódnica na gumce to jeden z najprostszych krojów do samodzielnego uszycia. Przy okazji to bardzo wdzięczny fason, który sprawdza się w wielu sytuacjach! W zależności od materiału, z którego powstanie, może wyglądać zupełnie inaczej.

Czytaj więcej
pixelpixelpixelpixel