Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pedały do maszyn i regulatory obrotów

( ilość produktów: 9 )

Regulator obrotów maszyny do szycia, potocznie nazywany pedałem, to podstawowe akcesorium do większości maszyn mechanicznych. Wyjątkiem są maszyny z funkcją automatycznego szycia, w przypadku których regulator obrotów nie jest niezbędny. Pedały do maszyn Łucznik pomagają w obsłudze maszyny – za ich pomocą łatwiejsze staje się zarówno sprawne szycie, jak i nawijanie nici. Z pozoru prosty i niewielki element stanowi wyjątkowe udogodnienie, które przy minimalnym wysiłku pozwala na komfortową obsługę maszyny. Odpowiednio dozując nacisk pedału, możesz szyć szybko lub powoli i tym samym dostosować obroty do własnych umiejętności czy też rodzaju tkaniny.

Czytaj więcej

Pedały do maszyny do szycia – szeroki wybór

Nasz sklep internetowy sprzedaje różnego rodzaju pedały do maszyn Łucznik, które pozwalają na wygodną i płynną regulację szybkości szycia. Wszystkie cechują się prostą obsługą oraz wysoką trwałością poszczególnych elementów. Należy pamiętać o tym, że do różnych maszyn pasują różne regulatory obrotów, dlatego zachęcamy do kontaktu w razie pojawienia się wątpliwości związanych z wyborem idealnego modelu. Aby regulator obrotów do maszyny do szycia działał, musi zostać podłączony do niego również kabel zasilania sieciowego. Nasz asortyment obejmuje zarówno dobre jakościowo pedały do maszyny do szycia, jak i dostosowane do nich kable zasilające.

Dopasuj regulator obrotów Łucznik do swojej maszyny

W kwestii doboru elementów takich jak regulator obrotów maszyna do szycia ma duże znaczenie. Zwykle regulator obrotów Łucznik jest dopasowany do maszyn tej samej marki o konkretnych modelach. Istnieją bardziej lub mniej uniwersalne pedały do maszyn, jednak zawsze przed zakupem należy upewnić się co do kompatybilności regulatora obrotów z posiadanym modelem maszyny. W zależności od producenta i modelu maszyny do szycia tabliczki znamionowe regulatorów mogą niekiedy różnić się pomiędzy sobą. Przed zakupem należy sprawdzić, czy model maszyny do szycia znajduje się na liście kompatybilnych urządzeń z regulatorem obrotów. Dodatkowo warto porównać zdjęcia pedału z wtyczką fabrycznie dołączonego regulatora lub gniazdem maszyny.

Zaopatrz się w zapasowy regulator obrotów do maszyny do szycia

Ponieważ pedał do maszyny Łucznik podlega intensywnej eksploatacji, często będąc używanym codziennie przez wiele godzin, element ten ulega stopniowemu zużyciu. Wiedzą o tym doskonale zawodowe krawcowe, jednak powinny mieć to na uwadze także osoby, które szyją czysto hobbystycznie. Z czasem możesz napotkać konieczność zakupu nowego akcesorium i zwykle dzieje się to w najmniej oczekiwanym momencie. Twoja praca zostaje przerwana, a Ty nierzadko musisz czekać na dostawę nowo kupionego elementu do swojej maszyny. Warto zatem mieć w zapasie regulator obrotów Łucznik na zapas, aby zachować ciągłość pracy.

Zaufane Opinie IdoSell
4.81 / 5.00 3231 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-16
...Szanowni państwa brakuje mi 2 rzeczy : 1/ brak wyłącznika wyłączającego oświetlenia Przy wł. Przewodzie , co zmusza mnie do wyjmowania całego przewodu , 2 / słaba regulacja szwów do obrzucania materiału Chodzi o wysokość szwu 3 / skrytka na przybory. Powinna być na zatrzask. Z czasem gdy się poluzuje może sama przy szyciu wypadać. Lepiej by było zrobić małą szufladkę by sięgać po przybory. To Tyle.
2024-06-09
Szybka realizacja zamówienia. Dziękuję
pixelpixelpixelpixel