Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Płatności odroczone Twisto | PayU Płacę później w Galerii Łucznik

Twisto

W Galerii Łucznik pojawia się nowa metoda płatności – Twisto | PayU Płacę później, dzięki której za zakupy zrobione w naszym sklepie nie musisz płacić od razu, ale nawet 45 dni późniejJeśli nie znasz jeszcze tej metody, to zapraszamy Cię do zapoznania się z jej zasadami i korzyściami.

Twisto – to nowoczesna metoda płatności, dzięki której możesz bezpłatnie przesunąć płatności o 30 dni bez rejestracji, a po założeniu konta Twisto - wydłużyć termin spłaty nawet do 45 dni. I to bez żadnych kosztów (po rejestracji konta na Twisto).

 

Jak kupować z Twisto | PayU Płacę później?

 

1. Zakupy już od 1 zł

Praktycznie wszystkie nasze produkty umożliwiają skorzystanie z płatności odroczonych Twisto. Niezależnie od tego czy kupujesz szpulkę, czy maszynę do szycia, możesz skorzystać z płatności odroczonych.

Minimalna kwota zamówienia to 1 zł, a maksymalna to aż 1500 zł.

 

2. Złóż zamówienie i w płatnościach wybierz Twisto | PayU Płacę później

Podczas składana zamówienia wybierz „Płatności ratalne”, a następne „Twisto | PayU Płacę później”. Uzupełnij swoje dane i zaakceptuj regulamin. Wpisz kod weryfikacyjny, który Twisto przyśle SMS-em na Twój numer. 

Po weryfikacji Twisto zapłaci nam za Twoje zamówienie, a my je do Ciebie wyślemy. O kolejnych krokach Twisto powiadomi Cię mailowo.

Dzięki płatnościom odroczonym nie musisz rezygnować z wymarzonych produktów, a wolne środki przeznaczysz na wydatki, które w danej chwili są dla Ciebie ważniejsze.

 

3. Odbierz swoje zamówienie i zapłać Twisto

Korzystanie z Twisto PayU Płacę Później jest całkowicie bezpłatne, jednak musisz pamiętać o zapłaceniu za zakupu w ciągu 30 dni (termin płatności rozpoczyna się w dniu złożenia zamówienia, a nie otrzymania przesyłki). W przeciwnym wypadku Twisto naliczy Ci ustawowe odsetki za opóźnienie.

Swoje zobowiązanie możesz spłacić przelewem bankowym, szybkim przelewem, BLIKIEM – tak jak Ci będzie wygodniej.

Outlet Galerii Łucznik

 

Zakupy Twisto | PayU Płacę później w skrócie

 

 

Najczęściej zadawane pytanie - FAQ

 

Co to jest Twisto?

To nowoczesna metoda płatności, która pozwoli Ci zapłacić online za wybrany produkt, po jego otrzymaniu i sprawdzeniu — zupełnie za darmo.

Jak korzystać z Twisto?

Wybierz Twisto — Kup teraz, zapłać za 30 dni — na etapie płatności za zakupy. To wszystko. Nie ma potrzeby wcześniejszej rejestracji. Jeżeli chcesz odroczyć płatność nawet do 45 dni za darmo, zarejestruj się w Twisto.

Kiedy i komu mam zapłacić?

Masz 30 dni, licząc od daty zakupu, na opłacenie zamówienia. Od razu po zakupie na maila otrzymasz od Twisto instrukcje dotyczące płatności. Rachunek możesz opłacić kartą, przelewem lub Blikiem.

Ile kosztuje Twisto?

Korzystanie z Twisto jest całkowicie bezpłatne, jeśli opłacisz rachunek w terminie. Płacisz tylko za to, co zamówisz.

A jeśli zapomnę zapłacić?

Nie martw się, Twisto przypomni Ci e-mailem oraz SMS-em o zbliżającym się terminie płatności.

Co, jeśli produkt mi nie odpowiada?

Możesz go łatwo wymienić lub zwrócić zgodnie z naszym regulaminem. Po odesłaniu produktu zachowaj dowód zwrotu. Jeśli zapłaciłeś już wcześniej do Twisto — pieniądze wrócą do Ciebie.

Co się stanie, jeśli termin płatności upłynie, zanim przyjmiemy Twój zwrot?

Jeśli zbliża się termin płatności rachunku, a wymiana lub zwrot pieniędzy nie nastąpiły, po prostu skontaktuj się z Twisto i poproś o wydłużenie terminu na spłatę. Zalecamy zachowanie listu przewozowego, możesz zostać poproszony o przedstawienie dowodu zwrotu.

Co, jeśli chciałbym zapłacić później niż 30 dni?

Aby odroczyć płatność na dłużej niż 30 dni, zarejestruj się w Twisto. Z kontem Twisto możesz kupować przez cały miesiąc, a rachunek opłacasz do 15 dnia następnego miesiąca. W związku z tym termin zapłaty może sięgnąć nawet do 45 dni.

Co się stanie, jeśli moje zamówienie zostało odrzucone?

Możesz swobodnie wybrać inną metodę płatności. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jakie są powody odrzucenia zamówienia, skontaktuj się z działem obsługi klienta Twisto.

Co, jeśli nie zapłacę za zakup w terminie?

Postępuj zgodnie z instrukcją przesłaną przez Twisto mailowo, aby uniknąć naliczenia odsetek ustawowych za zwłokę. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy z płatnością, uprzedź o tym dział obsługi klienta Twisto.

Potrzebujesz więcej informacji?

Obsługa klienta Twisto jest dostępna codziennie od 9:00 do 20:00 pod numerem (22) 263 02 10 lub pod adresem e-mail: kontakt@twisto.pl. Wiecej informacji o płatnościach Twisto znajdziesz też tutaj.

 

Ostateczna decyzja o przyznaniu kredytu z uwzględnieniem oceny aktualnej sytuacji Klienta zostanie podjęta przez Twisto Polska sp. z o.o.

pixelpixelpixelpixel