Darmowa dostawa od 45,88 EUR
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Oleje do maszyn

( ilość produktów: 2 )

Znajdujący się w naszej ofercie olej do maszyny do szycia to niezwykle ważny produkt, który przedłuża niezawodną oraz cichą pracę urządzenia. Dzieje się tak, ponieważ podczas czyszczenia i oliwienia maszyny można pozbyć się ewentualnych zabrudzeń, które utrudniają jej sprawne działanie, a także przedłużyć żywotność poszczególnych elementów, które w efekcie będą wolniej się ścierać. Dlatego też oferujemy naszym klientom wysokiej jakości olej mineralny do maszyn do szycia, który bardzo dobrze smaruje tryby i nie pozostawia przy tym klejącej się warstwy, do której mogłyby z łatwością przyczepiać się kurz czy inne zanieczyszczenia.

Czytaj więcej

Kiedy warto zdecydować się na olej do maszyny do szycia?

Wysokiej jakości olej mineralny do maszyn do szycia świetnie sprawdza się podczas regularnego czyszczenia urządzenia i oliwienia poszczególnych części. Dzięki temu maszyna przez cały czas pracuje z taką samą wydajnością i nie generuje przy tym nieprzyjemnych oraz utrudniających skupienie się hałasów. Warto jednak wspomnieć, że aby skutecznie przedłużyć żywność maszyn do szycia, należy zwrócić szczególną uwagę nie tylko na ich systematyczną konserwację, ale także na sposób przechowywania. W tym celu dobrze sprawdzą się ciepłe, suche pomieszczenia oraz specjalny pokrowiec, który zabezpieczy maszynę przed kurzem.

Olej do maszyny do szycia warto zastosować zawsze wtedy, gdy poszczególne elementy lub tryby zaczynają wolniej czy głośniej działać. Wówczas po usunięciu zabrudzeń z elementów ruchomych należy nanieść na nie jedną lub dwie krople wybranego oleju – w tym celu najlepiej sprawdzają się oleje mineralne lub wazelinowe. Warto unikać stosowania olejów roślinnych czy silikonowych, ponieważ można doprowadzić do uszkodzeń maszyny i tym samym uniemożliwić dalszą sprawną pracę urządzenia.

IdoSell Trusted Reviews
4.81 / 5.00 3228 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-06-17
Kupilam bo zalalam mezowi poprzednia ale ona po 3 dniach wysla i zmowu dziala wiec te dam mamusi. Super waga swietna jakosc
2024-06-16
...Szanowni państwa brakuje mi 2 rzeczy : 1/ brak wyłącznika wyłączającego oświetlenia Przy wł. Przewodzie , co zmusza mnie do wyjmowania całego przewodu , 2 / słaba regulacja szwów do obrzucania materiału Chodzi o wysokość szwu 3 / skrytka na przybory. Powinna być na zatrzask. Z czasem gdy się poluzuje może sama przy szyciu wypadać. Lepiej by było zrobić małą szufladkę by sięgać po przybory. To Tyle.
pixelpixelpixelpixel