Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2019-08-02

Zmieniamy się dla Was!

Dwa lata temu (niemal co do dnia!) uruchomiliśmy (wtedy) nową stronę Galerii Łucznik, prezentując Wam rozwiązania i możliwości o jakich wcześniej nasi Klienci nie mogli nawet zamarzyć. Dziś idziemy o krok dalej - nauczeni doświadczeniami zebranymi w ciągu tych dwóch lat, sięgnąwszy po notatki z Waszych sugestii i własnych obserwacji, po kilku tygodniach przygotowań włączyliśmy nową wersję naszej strony!

Co się zmieniło? Pozbieraliśmy Wasze sugestie co do układu menu (teraz o wiele łatwiej będzie znaleźć interesujące Was produkty) i wprowadziliśmy je w życie, zwiększyliśmy ilość ciekawych artykułów na blogu i poprawiliśmy szybkość działania strony - tak na komputerach, jak i na telefonach komórkowych. Jeśli macie jakieś sugestie czy propozycje dotyczące działania lub wyglądu strony, piszcie do nas, dzwońcie - chętnie pogadamy i pójdziemy jeszcze krok dalej dla Waszej wygody!

To jednak nadal nie koniec - z pewnością na naszej stronie wiele jeszcze się zniemi w najbliższych dniach i tygodniach (a i to nie jedyne zmiany, jakie nas czekają!). Zostańcie z nami i obserwujcie - spodoba się Wam!

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixelpixelpixelpixel