Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2019-09-04

Wszystkie stopki co najmniej 30% taniej!

Czasem jest tak, że przez większą część lata maszyna stoi w szafie, bo przecież są inne zajęcia - spacery, plażowanie, wyjazdy, no, generalnie - wakacje. Przychodzi jesień, wyciąga się z szafy maszynę, chce zacząć szyć... a tu nagle się okazuje, że gdzieś się kilka stopek przesiało. Czy to dziecko zabrało do zabawy, czy kot ukradł, czy przysłowiowy diabeł ogonem przykrył - no nie ma. Tak po prostu.

Dlatego też mamy dla was wrześniową promocję. Żadne tam "back to school", raczej "back to sewing" jeśli już! W tym miesiącu wszystkie dostępne u nas stopki kupicie o 30% taniej, a stopki w zestawach w jeszcze bardziej nawet obniżonych cenach (nawet do 70%!).

Fajnie? No to nie ma co czekać - zapraszamy na zakupy!

Stopki do maszyn do szycia Łucznik to stopki zatrzaskowe, umożliwiające szybki i bezproblemowy montaż na uchwycie. Są to również odpowiednie stopki do starego Łucznika czyli maszyny mającej już swoje lata – wystarczy tylko, że użyjesz odpowiedniej przejściówki. Szeroki wybór stopek do maszyn umożliwi Ci szycie najbardziej skomplikowanych wytworów raz zapewni dobrą zabawę!

Stopki do maszyn do szycia marki Łucznik w większości montowane są na błyskawiczny zatrzask (tzw. uchwyt matic) umożliwiający szybką ich wymianę. Odpowiednia stopka do maszyny do szycia potrafi zdziałać cuda – ułatwić prowadzenie ściegu lub umożliwić wyszywanie wymyślnych ozdób. Stopki zgodne z systemem matic są uniwersalne - pasują do maszyn wielu różnych producentów, nie tylko Łucznika ale też Janome, Husqvarna, Elna, Juki, Brother, Singer czy Toyota, a nawet maszyn takich jak Silvercrest.

Stopki do overlocków marki Łucznik (i nie tylko!) również montowane na zatrzask umożliwiający szybką wymianę stopki. Umożliwiają one wykonywanie nietypowych prac z użyciem overlocka, jak na przykład wykańczanie brzegów z użyciem koralików, koronek lub marszczeń.

Dobry lamownik do maszyny do szycia umożliwia nie tylko wszywanie tradycyjnych lamówek, ale także umożliwia równomierne podwinięcie brzegu. Lamowniki montowane są do uchwytu na lamowniki, który można doczepić bezpośrednio do maszyny.

Odpowiedni uchwyt na stopkę do maszyny - czyli niski matic lub wysoki matic, zależnie od posiadanej maszyny - umożliwi Ci zamocowanie każdej stopki zatrzaskowej lub lamownika. Mamy w ofercie uchwyty na stopek również do starszych typów maszyn do szycia.

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixelpixelpixelpixel