Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2017-12-08

Wielka świąteczna promocja!

"Coraz bliżej Święta..." mówi znana chyba każdemu, popularna reklamowa piosenka. Co prawda większość Polski śniegu jeszcze w tym roku nie widziała, ale to jeszcze o niczym nie świadczy - Święta bowiem już tuż za rokiem. Od dziś do Wigilii pozostało 16 dni.

Pytanie teraz brzmi: czy masz już swój wymarzony prezent, czy nadal się ociągasz?

Jeśli odpowiedź brzmi "No nie, jeszcze chwilę mam..." to koniecznie czytaj dalej. Jeśli jednak prezent stoi już zapakowany w szafie to... i tak czytaj, bo prezentów nigdy za dużo, a my mamy dla Ciebie całkiem spory!

Otóż począwszy od dziś aż do 20. grudnia kupić możesz wszystkie nasze towary w obniżonych cenach! Tak, zgadza się, promocja - ale ta jest nieco... ciekawsza. Dlaczego? Bo liczy się szybkość Twojej decyzji. O co chodzi? Już tłumaczę!

Począwszy od dziś, wszystkie towary, jak już wiesz, możesz kupić w obniżonych cenach. Konkretnie wygląda to tak, że na wszystkie maszyny do szycia, overlocki, książki, magazyny i produkty dla dzieci dostaniesz co najmniej 10% rabatu, na wszystkie akcesoria i narzędzia do szycia (maszynowego, ręcznego i haftu) otrzymasz co najmniej 15% rabatu, a na cały sprzęt AGD - co najmniej 20% rabatu. Ważne jest tu określenie "co najmniej" - niektóre produkty bowiem przeceniliśmy nawet o 70%!

Póki co jasne? To teraz ta część o "liczącej się szybkości".

Najwyższe rabaty uzyskasz od dziś do poniedziałku włącznie. Później, począwszy od wtorku, rabaty będą z każdym dniem maleć, aż w końcu przed Świętami ceny wrócą do normy. Dlatego też im szybciej zdecydujesz się na zakup, tym więcej zyskasz! Informację, ile czasu pozostało Ci na zakup danego produktu w cenie którą widzisz na ekranie zawsze znajdziesz na liczniku obok ceny. W momencie, gdy licznik dojdzie do 00:00:00, cena zostanie zastąpiona nową, nieco wyższą. 

NIE ZWLEKAJ - SPRAWDŹ CO DLA CIEBIE PRZYGOTOWALIŚMY!

Polecane

pixelpixelpixelpixel