Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-04-23

Weronika i Milena w nowym, uroczym wydaniu!

Znane i lubiane modele zyskały design, który uwiedzie niejedną krawcową!
W tych maszynach do szycia można zakochać się już od pierwszego wejrzenia. I to dosłownie! Są urzekająco piękne: stworzone z myślą o kobietach, dla których szycie jest pasją, odskocznią od codzienności, a – niekiedy – właśnie ukochaną codzienność stanowi. Ostrzegamy! Uwiodła Cię urocza powierzchowność Weroniki 2008 i Mileny 419? Przepadłaś z kretesem!Zarówno Milena 419, jak i Weronika 2008 to proste w obsłudze maszyny do podstawowego szycia w domu. Obie wyposażone zostały w 22 programy szycia (na obudowie znajdziesz prostą ściągawkę ilustrującą każdy po kolei), wśród których znajdziesz zarówno ściegi użytkowe, jak i elastyczne oraz overlockove.  


Tak duży wybór ściegów daje szerokie pole do popisu, jeśli idzie o naukę szycia – zwłaszcza z tkanin i dzianin bawełnianych, a także materiałów cienkich
i delikatnych, tych średniej grubości a nawet z jeansu. Z tymi „dziewczynami” naprawdę możesz nieco zaszaleć i realizować się w krawieckiej pasji.

Nasze nowe, wiosenne maszyny do szycia posiadają też funkcje, które ucieszą nie jedną z Was:
• regulację długości ściegów
• wygodny wysięg (wolne ramię) do obszycia rękawów czy nogawek
• szycie wsteczne
• wbudowane oświetlenie

Dzięki tym rozwiązaniom szycie staje się łatwiejsze i wygodniejsze.  Milena 419 oraz Weronika 2008 wyposażone są w stopki: uniwersalną, do suwaków, do obszywania dziurek na guziki oraz do przyszywania guzików, a także igły
i zapasowe szpulki oraz akcesoria do konserwacji maszyny. Obie posiadają też 24-miesięczną gwarancję producenta oraz szczegółowe instrukcje.

 Zapraszamy do Galerii Łucznik! Nasze łucznikowe dziewczyny w nowym, wiosennym looku aż rwą się do pracy i czekają na szyciowe życie pełne wyzwań!    

Polecane

pixelpixelpixelpixel