Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-05-06

Tylko u nas: Teresa powraca w wielkim stylu!

Minimalistyczny design, markowa jakość oraz szeroka gama zastosowań – Teresa, bo o niej mowa, to nasza nowoczesna maszyna „do zadań specjalnych”. Połączenie polskiej precyzji i gorącego, południowego temperamentu gwarantują najwyższą jakość szycia!

Teresa to hołd złożony naszym legendarnym modelom maszyn do szycia Łucznik z lat 80. ubiegłego wieku. Jej powrót dedykujemy wszystkim tęskniącym za klasą i prostotą obsługi naszych tradycyjnych maszyn, ale również tym, którzy – równie co historię i sprawdzone rozwiązania – cenią sobie techniczne innowacje. Teresa łączy w sobie zarówno sentymentalny (ale jakże niezawodny) walor, jak i wszystko, co najlepsze w najnowszej technologii.

Nasza powracająca właśnie do Galerii Łucznik bohaterka zapewnia pracę na 2 igłach i z 34 ściegami, w tym również tymi do wykańczania materiałów zbliżonym do overlocków. Wygodę operowania wspomnianymi ściegami zapewnia przezrocze, które pozwala wybrać ścieg za pomocą specjalnego pokrętła. Pracę z Teresą ułatwia również mocne, choć delikatne dla oczu oświetlenie LED.

Powrót Teresy to powrót do niepodważalnie skutecznej prostoty. Nasza maszyna odpowiada na wszelkie potrzeby domowego krawiectwa, a jednocześnie cechuje się minimalizmem i przejrzystością, dzięki którym dopasuje się do każdego użytkownika.

W tak gustownym, zapewniającym komfortowy transport zestawie to najlepsza okazja, by bliżej zapoznać się z Teresą. W takim towarzystwie ręce same biorą się do szycia! A nasz Tereska tylko czeka na to, jakie wyzwanie jej rzucicie!

Chcecie mieć ją jako jedni z pierwszych? Zadzwońcie do naszego sklepu i zarezerwujcie swój własny egzemplarz. Uwaga: liczba zestawów jest ograniczona!

Polecane

pixelpixelpixelpixel