Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2019-12-19

Świąteczny harmonogram pracy

By ułatwić ci podjęcie decyzji o złożeniu (lub nie) zamówienia, podajemy nasz świąteczno-noworoczny harmonogram pracy. Pamiętajcie - nawet gdy my mamy wolne, strona pracuje normalnie. Możecie więc składać zamówienia, a my je zrealizujemy najbliższego dnia roboczego.

- 23 grudnia nie świadczymy już usługi wysyłki zamówień detalicznych. Oczywiście w przypadkach nagłych i gardłowych możemy nagiąć dla Was tą zasadę na indywidualne życzenie (wystarczy do nas zadzwonić i podać numer zamówienia) zaznaczamy jednak, że jest mała szansa, że paczka nadana tego dnia dotrze jeszcze przed Wigilią. Nasz wrocławski salon pracuje normalnie.

- od 24 grudnia do 29 grudnia, jak łatwo się domyślić, nie pracujemy. Wesołych Świąt! Nasz wrocławski salon będzie zamknięty.

30 31 grudnia pracujemy. Zwracamy jednak uwagę, że w tych dniach może nastąpić opóźnienie w realizacji zamówień w przypadku nagromadzenia dużej ich ilości przez okres świąteczny. Zrobimy co w naszej mocy, by wszystko nadać jeszcze w poniedziałek, istnieje jednak szansa że niektóre zamówienia wyjadą od nas dopiero we wtorek. Z racji również na fakt, że chcielibyśmy pracowników magazynu wypuścić 31 grudnia wcześniej do domów, informujemy, że tego dnia gwarantujemy wysyłkę wyłącznie zamówień złożonych do godziny 11:00. W przypadku zamówień złożonych po 11:00, nadal istnieje szansa wysyłki tego samego dnia, jednak maleć ona będzie z każdą kolejną minutą. Nasz wrocławski salon pracuje normalnie 30 grudnia, 31 grudnia jednak pracujemy do 15:00.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixelpixelpixelpixel