Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2023-07-17

Salon Łucznika w nowej lokalizacji

Z radością informujemy, że oficjalny sklep marki Łucznik rozpoczyna nową przygodę w wyjątkowym miejscu! Z dumą ogłaszamy, że przeprowadzka zakończyła się sukcesem i możemy już oficjalnie zaprosić Cię do naszego nowego salonu we Wrocławiu przy ulicy Jana Długosza 59/75. Zapraszamy wszystkich miłośników szycia i rękodzieła do odwiedzenia naszego nowego miejsca. Odkryjesz szeroki wybór wysokiej jakości maszyn do szycia, akcesoriów krawieckich, inspirujących materiałów oraz sprzętu małego AGD.

Nowa Galeria Łucznik
Nowa Galeria Łucznik

A to nie wszystko! Aby uczcić nasze otwarcie, przygotowaliśmy specjalne rabaty na zakupy, które będą dostępne wyłącznie w naszym nowym salonie. Nie przegapcie okazji, aby zaopatrzyć się w swoje ulubione produkty i jednocześnie zaoszczędzić.

Uwaga - przed salonem znajduje się duży parking, dlatego bez problemu planuj duże zakupy!

Nowa Galeria Łucznik
Nowa Galeria Łucznik

Ponadto, cieszymy się, że już niedługo wznowimy warsztaty w naszym nowym salonie. To doskonała okazja, aby pogłębić swoje umiejętności szycia, zdobyć nowe techniki i poznać innych pasjonatów tego pięknego rzemiosła.

Bądźcie czujni, ponieważ już wkrótce udostępnimy harmonogram warsztatów.

W Łuczniku wierzymy w twórczą moc i pasję, która tkwi w każdym z nas. Nasz nowy salon jest miejscem, gdzie te inspiracje nabierają kształtu i stają się rzeczywistością. Dołączcie do nas, aby wspólnie odkrywać świat szycia i czerpać radość z tworzenia.

Jeszcze raz zapraszamy do Galerii Łucznik, na ulicę Jana Długosza 59/75, klatka C, pierwsze piętro.

Nie możemy się doczekać, aby powitać Cię i dzielić się naszą wiedzą oraz pasją. Spotkajmy się w naszym nowym salonie!

Jeśli będziesz mieć jakiekolwiek problemy z dojazdem - skontaktuj się z nami pod nr telefonów: +48 71 32 73 138+48 71 32 73 140 lub komórkowy +48 667 550 201.

pixelpixelpixelpixel