Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-05-19

Prezent z miłością dla kochanej Mamy

Dzień naszych kochanych Mam to wyjątkowe, pełne wdzięczności Święto! Z tej okazji staramy się pokazywać, że ich miłość, pasja oraz mądrość, którymi przecież dzielą się z nami od zawsze, niezmiennie nas inspirują, stanowiąc ważny wzór do naśladowania.

To wypowiedziane od serca „dziękuję” Osobie, która zawsze stawiała nas na pierwszym miejscu najpiękniej jest zamknąć w formie niezwykłego prezentu. Pokażmy, że znamy naszą Mamę jak nikt inny i chcemy, by zawsze była szczęśliwa i spełniona! Choćby w swojej miłości do szycia, którą od lat przelewa na barwne materiały i kolejne krawieckie projekty.

Dla Mam szyjących i wprawionych w pracy na klasycznych modelach maszyn do szycia przygotowaliśmy coś naprawdę wspaniałego – piękną Teresę, czyli maszynę o eleganckiej, tradycyjnej duszy zamkniętej w nowoczesnej, minimalistycznej, a zarazem praktycznej formie. To hołd złożony poprzedniczkom z lat 80. XX wieku, jednak o znacznie większych możliwościach Jej możliwości zdecydowanie przewyższają to, co może znać np. użytkowniczka maszyn z lat 80-tych.

Do dyspozycji dzieci pragnących obdarować swoje Mamy czymś bardzo specjalnym, oddajemy wszechstronny model Teresy z wygodnym pokrętłem do zmiany ściegów oraz 34 trybami pracy, w tym możliwością wykończenia materiału na wzór overlocków. A to wszystko w bajecznym zestawie z wygodną i oryginalną walizką do łatwego, bezpiecznego przenoszenia i przechowywania.

A co po dniu wypełnionym magią szycia? Oczywiście porcja zasłużonego, matczynego relaksu, który zapewnią nasze delikatne przyrządy do pielęgnacji ciała. Bo prawda jest taka, że z Łucznikiem wymarzone SPA przychodzi do domu.

Najlepiej zacząć od głębokiego wypoczynku i regeneracyjnej stymulacji komórek stóp z Hydromasażerem B-8063. Połączenie aktywnego masowania z podgrzewaną wodą i przyjemnymi bąbelkami już samo w sobie brzmi niesamowicie, a zapewniamy, że w rzeczywistości jest jeszcze lepsze! To wręcz kwintesencja relaksu i to nie tylko po ciężkim dniu!

Gdy czas dla stóp się skończy, polecamy dopełnić wymarzony wieczór o chwilę dla skóry twarzy, o którą ekspercko zadba Masażer kosmetyczny 101-W. Jego działanie jest wręcz zbawienne dla naszej skóry: ujędrnia ją, jonizuje ją, ale także rozluźnia napięcia mięśni, w tym okolic oczu. Wszystko po to, by zapewnić pełnię przyjemności i wypoczynku naszym ukochanym Mamom. Kto, jak to, ale One na to w pełni zasłużyły!

Prezent z Łucznikiem potrafi zaskoczyć. Polecamy się i życzymy wszystkim Mamom samych wspaniałych momentów i dużo radości. Oby zawsze były dumne ze swoich dzieci i miały w nich wsparcie. No i by wiedziały, że kochamy Je najbardziej na świecie!

Polecane

pixelpixelpixelpixel