Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-09-01

Nowy rok szkolny, nowa szyciowa przygoda!

Początek szkoły może być także wspaniałym początkiem nowego, kreatywnego hobby jakim jest szycie na maszynie. Brzmi skomplikowanie? Nic bardzie mylnego! Nowa pasja pomoże Waszym pociechom rozwijać wyobraźnię, koordynację wzrokowo-ruchową oraz zapewni dłuuugie godziny prawdziwej frajdy dla całej rodziny. Wiadomo przecież, że czym skorupka za młodu nasiąknie… tym w przyszłości wyczaruje Wasz mały zuch rozwinie szyciowe hobby w późniejszych latach ;)!

Nasze trzy urocze bohaterki szyciowej przygody to „dzieciakowe” maszyny do szycia Mini, Lena 2019 i Everyday. Są jak trzy nierozłączne przyjaciółki ze szkolnej ławki – podobne do siebie, a jednak nieco inne. Wszak wszystkie zgodnie realizują ten sam program fantastycznej nauki szycia!

Maszyna Łucznik Mini ma uroczy, różowy design oraz szereg udogodnień, dzięki którym będzie wspaniałym prezentem dla każdego kreatywnego dziecka. Tym bardziej, że specjalna osłonka na igłę zadba o to, by wszędobylskie paluszki Twojej pociechy zawsze były bezpieczne. Teraz maszynę do szycia Mini kupisz u nas w letniej cenie za 249 zł.

Z kolei Lena 2019 to nieco większa (ale wciąż miniaturowa), estetycznie wykonana i bardzo prosta w obsłudze maszyna do szycia. Dzięki wbudowanemu nożykowi do nici oraz osłonce na igłę Twój maluch bezpiecznie i na dużym luzie nauczy się podstaw szycia. Rozpocznij szyciową przygodę z maszyną do szycia Lena, która teraz kupisz u nas za 399 zł!

Maszyna do szycia Everyday również jest mała i lekka, ale ma jakże bogate wnętrze :)! Ta miniaturowa wersja w pełni funkcjonalnej maszyny do szycia jest idealnym narzędziem do drobnych prac na prostych materiałach. Cena maszyny Everyday to 399 zł.

Zatem do dzieła, mali i duzi uczestnicy wielkiej przygody z szyciem pod żaglami marki Łucznik :)!

Polecane

pixelpixelpixelpixel