Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-09-17

Nowość: Kosz bezdotykowy z czujnikiem ruchu

O tym, że bezpieczeństwo i higiena są teraz szczególnie ważne, wiemy już doskonale. Z naszym bezdotykowym koszem z czujnikiem ruchu SD-2020 zadbasz o nie zarówno w domu, jak i gabinecie lekarskim, salonie kosmetycznym czy przedszkolu.

Większość pojemników na odpady – używanych zarówno w domach, jak i np. gabinetach kosmetycznych, lekarskich, zabiegowych czy poczekalniach – otwiera się za pomocą przycisku, dźwigni lub po przyciśnięciu pokrywy. Korzystanie z nich oznacza więc konieczność ich dotknięcia. Nie zawsze jest to komfortowe i – przede wszystkim – bezpieczne, zwłaszcza w czasie pandemii COVID-19, kiedy szczególnie musimy dbać o higienę. Odpowiedzią na to wyzwanie nasz jest kosz bezdotykowy z czujnikiem ruchu SD-2020.

Posty i bezpieczny sposób działania:

Otwiera się automatycznie, wystarczy umieścić dłoń 15-25 cm nad pokrywą, a specjalny sensor sprawi, że pokrywa sama się otworzy.
Zamyka się również automatycznie, po upływie 5 sekund.

SD-2020 idealnie sprawdzi się nie tylko w domu, ale też w gabinecie lekarskim czy zabiegowym, poczekalni, salonie kosmetycznym, w przedszkolu i szkole oraz w urzędzie. Sprawi, że zarówno Ty, jak i Twoi bliscy, podopieczni czy klienci poczują się komfortowo i bezpiecznie.

Więcej o naszym nowym koszu SD-2020 możecie przeczytać tutaj
 tutaj.
pixelpixelpixelpixel