Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2018-05-17

Nowe nici do szycia w ofercie Łucznika

Każdy z zestawów zapakowany został w eleganckie, wygodne pudełko które nie rozpadnie się po pierwszym otwarciu, idealnie więc będzie nadawało się do przechowywania napoczętych już nawojów. Skoro zaś o nawojach mowa - na każdej wygodnej w użyciu, grubej szpuli typu SNAP znajdziesz aż 500 metrów wysokiej jakości, poliestrowych nici. To o ponad połowę więcej niż u innych znanych i uznanych producentów. Co więcej, ich powiększona szpula sprawia, że nadają się do użytku nie tylko z maszynami domowymi, ale i przemysłowymi! 

Jakość? Najwyższa! Nici szwalnicze Łucznik o grubości 120 są idealne do szycia maszynowego a ich jakość zadowoli nie tylko domową, ale i zawodową krawcową. Charakteryzują się bogactwem i trwałością kolorów i wysoką elastycznością. 

Trwałość tych nici nie pozwoli ci na przepuszczenie żadnego ściegu ani na zerwanie w trakcie gorączkowych prac nad każdym materiałem który wpadnie ci w ręce! Bezpieczeństwo ich wytworzenia a co za tym idzie brak jakichkolwiek trujących lub podrażniających związków chemicznych gwarantuje bezpieczeństwo i hipoalergiczność gotowego wyrobu - nieważne, czy będzie to zimowe okrycie wierzchnie czy leząca przy ciele koszula. Oczywiście można je zastosować przy cerowaniu lub poprawkach niedoskonałości które sprezentowały ci firmy odzieżowe.

Polecane

pixelpixelpixelpixel