Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-09-07

Mamy nowe pokłady “Nadziei”

Nadzieja 2019 to naprawdę wyjątkowa maszyna do szycia. Nie dość, że została zaprojektowana przez Małych Pacjentów z wrocławskiej Kliniki Przylądek Nadziei, to jeszcze cały zysk z jej sprzedaży trafia na konto Fundacji “Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Kwota ze sprzedaży pierwszej partii Nadziei zasiliła niedawno fundacyjne konto. Dziękujemy z całego serca, bo to zasługa Wielu z Was!

Zobaczcie film z tego niezwykłego wydarzenia. 

 Nadzieja w akcji - zysk z jej sprzedaży trafił już do chorych dzieci 

Trzeba mieć Nadzieję...
Na tym jednak nie poprzestajemy! Do naszego sklepu dotarły właśnie „nowe pokłady Nadziei”, by czynić jeszcze więcej dobra! Pamiętaj, że Nadzieja 2019 przyda się w każdym domu. To prosta w obsłudze, tradycyjna maszyna do szycia, która bazuje na rozwiązaniach zastosowanych w jej słynnej poprzedniczce – Polonii 2018.

Obsługa za pomocą jednego, czytelnego pokrętła, 22 ściegi, automatyczne nawlekanie igły, specjalny ukryty nożyk i możliwość szycia podwójną igłą, jak również 36-miesięczna gwarancja oficjalnego sklepu marki Łucznik – to tylko niektóre z cech, za które nasi Klienci pokochali maszynę Nadzieja 2019. Bo o tym, że za to, że jest z maszyną z sercem, to wiadomo!


W naszej nowej ofercie Nadzieja 2019 może być Twoja już za 579 zł. Zapraszamy do zakupu! Podziel się Nadzieją z Małymi Pacjentami Przylądka Nadziei!

Łucznik Nadzieja 2019

Polecane

pixelpixelpixelpixel