Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2018-10-01

Konkurs - Dzień Uśmiechu :)

Światowy Dzień Uśmiechu obchodzony jest od 1999 r., w każdy pierwszy piątek października. Pomysłodawcą tego dnia był Harvey Ball, autor żółtego symbolu uśmiechniętej buzi, który można uznać za pierwszą na świecie emotikonę. Dobroczynny wpływ śmiechu na funkcjonowanie organizmu człowieka został potwierdzony naukowo - przyczynia się do wzmocnienia układu odpornościowego organizmu oraz stymuluje wydzielanie endorfin, czyli hormonów szczęścia. Śmiech jest także świetną gimnastyką dla mięśni brzucha, ramion i twarzy.


Uśmiech i śmiech są zaraźliwe! Podobno neurony w naszym mózgu aktywują się w miejscach odpowiadających za dobry nastrój, kiedy oglądamy zdjęcia szczerze uśmiechniętych ludzi :) Stąd nasz pomysł na konkurs - uśmiechnij się i wygraj szczoteczkę soniczną Łucznik SG515!


Jak wziąć udział w konkursie? To proste:

1. Polajkuj nasz fanpage @galerialucznik: link

2. Odszukaj post konkursowy

3. Dodaj komentarz przedstawiający Twoje uśmiechnięte zdjęcie :)Warto się śmiać częściej i zarażać śmiechem innych!Pełny regulamin konkursu:

ZASADY KONKURSU "DZIEŃ UŚMIECHU"
1. Organizatorem konkursu „DZIEŃ UŚMIECHU”, zwanego dalej „Konkursem” jest Note Interactive Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Lwowskiej 31/1; NIP 899-274-11-74 („Organizator”).
2. Fundatorem nagród w Konkursie jest M&M Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Macieja Miechowity 1, 51-162, NIP 8943036406.
3. Konkurs jest prowadzony na terytorium Rzeczpospolitej Polski z wykorzystaniem portalu społecznościowego Facebook.
4. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany czy administrowany przez portal Facebook.
5. Od 05.10.2018 roku do 10.10.2018 roku do godziny 23:59 Organizator przyjmuje zgłoszenia, które wezmą udział w Konkursie.
6. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zamieszczenie swojego zdjęcia ukazującego uśmiech w formie komentarza pod postem konkursowym, zgodnie z treścią wpisu. Każdy uczestnik może zgłosić jeden komentarz.
7. Warunkiem akceptacji zgłoszenia jest umieszczenie przez danego użytkownika komentarza pod postem konkursowym, podczas czasu trwania konkursu.
8. Spośród nadesłanych zgłoszeń Jury, w którego skład wchodzą przedstawiciele Organizatora, wyłoni 3 laureatów.
9. Nagrodami w Konkursie są 3 turystyczne soniczne szczoteczki do zębów SG515.
10. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców po założeniu konta w sklepie www.galerialucznik.pl
i wskazaniu tam danych adresowych. Następnie w wiadomości prywatnej na Facebooku laureaci powinni
podać login lub adres e-mail przypisany do powyższego konta. Wysyłka nagród nastąpi nie później niż 7
dni po wskazaniu w wiadomości prywatnej loginu lub adresu e-mail. Obsługa sklepu Galeria Łucznik zastrzega sobie prawo do kontaktu telefonicznego przed nadaniem przesyłki celem uzgodnienia najdogodniejszej dla Laureatów formy doręczenia.
11. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na fanpage'u Galeria Łucznik, pod postem konkursowym, do dnia 17.10.2018 roku do godziny 17:00.
12. Zgłaszając swe uczestnictwo w Konkursie uczestnik jednocześnie potwierdza, iż zapoznał się
z niniejszym regulaminem i go akceptuje oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 pozycja 883).
13. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnej chwili w formie poprawki, która umieszczona zostanie na stronie Galeria Łucznik w serwisie Facebook.
14. W przypadku wystąpienia istotnych w mniemaniu Organizatora powodów zastrzega on sobie prawo do skrócenia, wydłużenia, zmiany lub anulowania Konkursu bez ponoszenia żadnej odpowiedzialności.


Polecane

pixelpixelpixelpixel