Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2019-04-29

I po przeprowadzce!

Zakończyliśmy już przeprowadzkę o której informowaliśmy na początku tego miesiąca. Dziękujemy Wam za cierpliwość, choć mamy nadzieję, że nasza przeprowadzka nie dała się Wam nadmiernie odczuć.

Ale po co się właściwie przeprowadzaliśmy? Cóż, powodów jest wiele, ale pośród nich najważniejsze są trzy fakty:

- po pierwsze, nasz nowy magazyn jest o wiele większy. Co to oznacza? Więcej produktów na półkach! Możecie więc spodziewać się w najbliższych miesiącach wielu nowości w naszej ofercie.

- po drugie, mamy teraz "po sąsiedzku" do wielu firm kurierskich. Dlatego też już wkrótce będziecie mogli zamawiać nie tylko kurierem, ale też do paczkomatów (o co wielokrotnie nas pytaliście!) czy wygodnie odebrać paczkę z kurierskiego punktu odbioru znajdującego się w osiedlowym sklepie czy na stacji benzynowej. Co więcej, sytuacja ta pozwoliła nam uzyskać niższe koszta wysyłki. Już teraz możecie cieszyć się niższymi kosztami wysyłki za pośrednictwem kuriera GLS, do końca maja zaś pojawią się nowe opcje transportu na równie atrakcyjnych warunkach. 

- po trzecie zaś udało nam się znacznie poprawić wiele wewnętrznych procesów logistycznych w naszej firmie. Realizacja zamówień odbywa się teraz jeszcze szybciej, a dostępność towaru jest coraz większa. 

Było ciężko (jak zawsze przy takich logistycznych wyzwaniach, jak przeprowadzka całego magazynu) ale zdecydowanie było warto!

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixelpixelpixelpixel