Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ „ZIMOWA WYPRZEDAŻ" W GALERII ŁUCZNIK

§1

  1. Celem akcji promocyjnej pod nazwą „Zimowa wyprzedaż” jest sprzedaż rabatowa wybranych towarów w sklepie internetowym Galeria Łucznik (https://galerialucznik.pl/).
  2. Organizatorem akcji promocyjnej, zwanej w dalszej części Regulaminu Promocją, jest M&M Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Macieja Miechowity 1, 51-162 Wrocław, zwana dalej Organizatorem.

§2

  1. Promocja skierowana jest wyłącznie do klientów indywidualnych, będących osobami fizycznymi.
  2. Promocja jest wprowadzona do sklepu internetowego www.galerialucznik.pl począwszy od 19.01.2023 od godziny 12:01 do 19.02.2023 do godziny 23:59.
  3. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, rabatami, kodami rabatowymi oraz ofertą outlet (za wyjątkiem promocji, których regulamin jasno świadczy o możliwości łączenia się z innymi promocjami).

§3 

W Promocji nie mogą uczestniczyć:

  1. Klienci hurtowi,
  2. Pracownicy Organizatora oraz osoby z nimi powiązane. 

§4

Uczestnikiem Promocji może zostać osoba, która spełni warunki określone w §2 pkt 1 Regulaminu i w której przypadku nie zachodzą przesłanki określone w §3 Regulaminu. 

§5

  1. W Promocji biorą udział wszystkie zamówienia złożone na stronie internetowej www.galerialucznik.pl w okresie trwania promocji, spełniające jej warunki.
  2. W trakcie trwania promocji obniżone zostają ceny wybranych towarów o maksymalnie 65%.

§6 

W sytuacji wyczerpania zapasów, o których mowa w  §5 pkt 1, Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia akcji promocyjnej przed terminem wskazanym w niniejszym regulaminie.

pixelpixelpixelpixel