Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Jak uruchomić maszynę?

No więc już jest, w końcu dotarła, kurier przed chwilą dostarczył ją pod same drzwi. Miły był, to i dostał mały napiwek. Maszyna już stoi rozpakowana na stole w salonie, resztki kartonu walają się po podłodze, a Ty potykasz się o kupione dzień wcześniej w pasmanterii bele materiału.

Tylko, co teraz?

Patrzysz niepewnie na instrukcję. Trzeba ją przeczytać, to wiesz na pewno. I za chwilę przeczytasz, ale najpierw chcesz koniecznie sprawdzić, jak ten nowy domowy sprzęt działa. I może uszyć jakąś prostą spódnicę albo przynajmniej taką małą poduszeczkę na igły, jak uczyli Cię kiedyś w szkole...

Instrukcję przeczytaj koniecznie. Znajdziesz w niej wszelkie informacje dotyczące obsługi, bezpieczeństwa i konserwacji. Jeśli jednak tekst to dla Ciebie za mało i wolisz zobaczyć na własne oczy, jak przygotować maszynę do szycia, obejrzyj przygotowany przez nas film, który krótko, jasno i obrazowo podsumowuje najważniejsze czynności, jakie wykonać musisz przy uruchomieniu maszyny do szycia.

Na przykładzie naszej maszyny Amelia II zobacz, jak założyć nić do maszyny, nawijać nić na szpulkę i wykonać wiele innych koniecznych czynności.  Bo chociaż nikt nie mówił, że będzie łatwo, to z naszą pomocą te pierwsze kroki będą zdecydowanie mniej niepewne.  

 

No okej, ale moja jest inaczej zbudowana, ma mnóstwo przycisków i jakiś wyświetlacz... i do tego robi takie pika-pika... chyba nie wybuchnie?

Spokojnie, nic tu nie wybuchnie - no, może poza Twoim entuzjazmem! Najwyraźniej jesteś w posiadaniu maszyny elektronicznej. Z jednej strony to zupełnie coś innego, z drugiej jednak obsługa jest bardzo zbliżona. Poniżej znajdziesz więc kolejny film, prezentujący na przykładzie elektronicznej maszyny do szycia Helena 2060 jak uruchomić właśnie taką, technologicznie zaawansowaną maszynę.  

 

Dobra, super! Wiem już wszystko! Biorę się do roboty! Muszę uszyć poszewki na pościel, torbę i garnitur, i może jeszcze jakiegoś pluszaka dla młodego, a i w sumie to przydałoby się zwęzić spodnie...

Świetnie, fajnie, że udało nam się pomóc i że odczuwasz taki zapał do pracy! Ale pamiętaj, żeby jednak przeczytać tą instrukcję. Materiały filmowe które właśnie zaprezentowaliśmy nie zastąpią jej. Stanowią przyjemne i łatwe do przyswojenia uzupełnienia dla instrukcji użytkowania, jednak aby mieć pewność, że Twoja maszyna do szycia posłuży Ci długo i bezproblemowo a Ty nie zrobisz nic co mogłoby jej zaszkodzić, koniecznie zapoznaj się z jej pełną dokumentacją. Znajdziez ją w pudełku.

pixelpixelpixelpixel