Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Wyjątkowy prezent dla kreatywnego dziecka

2018-05-30
Wyjątkowy prezent dla kreatywnego dzieckaCzy Twoje dziecko lubi tworzyć? Ma zdolności manualne? A może sam/sama szyjesz na maszynie lub tworzysz artystyczne wyroby, co ciekawi Twoje dziecko!

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś twierdząco, mamy dla ciebie ciekawy pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka

Oto maszyna do szycia Łucznik Mini - specjalnie dedykowana dzieciom stawiającym pierwsze kroki w krawiectwie. Idealnie nadaje się do szycia ubrań dla misiów i lalek, poduszek czy ubrań z delikatnych tkanin.

Co ważne NIE JEST ona zabawką! W odróżnieniu od innych produktów tego typu dedykowanych dzieciom jest w pełni funkcjonalna, a jedynie zminiaturyzowana i uproszczona względem "prawdziwych" maszyn dla dorosłych. Z powodzeniem można więc na niej uczyć się się szycia i obsługi maszyny, by potem z łatwością przesiąść się na pełnowymiarowy sprzęt, jeśli rosnąca pociecha złapie krawieckiego bakcyla :)

Łucznik Mini posiada szereg udogodnień, które ułatwiają obsługę dzieciom, jak szycie automatyczne (czyli bez użycia regulatora nożnego), którym możemy sterować poprzez wygodny przycisk na obudowie. W razie potrzeby możemy również zmniejszyć prędkość pracy maszyny, by mniej wprawione rączki nadążyły z prowadzeniem materiału. Posiada również łatwiejszy w obsłudze bębenek rotacyjny. Kilka rzeczy łączy jednak Mini z zabawkami, które twoje dziecko może znać ze swojego otoczenia. Są to przede wszystkim uroczy, przyjazny design oraz fakt, że w razie potrzeby można włożyć do niej baterie i zabrać ze sobą wszędzie.

Łucznik Mini
(WEL)
Pokaż więcej wpisów z Maj 2018

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixelpixelpixelpixel