Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prezentowy zawrót głowy!

2019-11-04
Prezentowy zawrót głowy!Mikołajki - tradycyjna, polska nazwa święta ku czci świętego Mikołaja, biskupa Miry, obchodzonego 6 grudnia w katolicyzmie i prawosławiu. Od średniowiecza w wigilię tego dnia święty Mikołaj (a właściwie osoba przebrana za niego) przynosił dzieciom prezenty.

Zwyczaj wręczania prezentów w Mikołajki wywodził się ze średniowiecznych legend o życiu świętego Mikołaja, które stały się bardzo popularne.
Współcześnie w Polsce, nocą podkłada się dzieciom drobne upominki, małe zabawki i słodycze. Obdarowują się również dorośli, którzy również uwielbiają dostawać upominki od najbliższych. Więc jest to dzień w którym każdy każdego obdarowuje drobnymi upominkami!
Podpowiadamy co ciekawego można znaleźć u Nas, aby obdarować kogoś miłym prezentem!


Zdrowo odżywiającego się lub dbającego o linię z pewnością ucieszy blender personalny dzięki któremu ulubione smoothie zabierze ze sobą w drogę! A Niezwykłe urządzenie jakim jest Beztłuszczowy multiopiekacz- frytownica pozwoli szybko i zdrowo przygotować ulubione danie, a poradzą sobie z tym nawet większe dzieci i młodzież, gdyż obsługa jest bardzo prosta, szybka i bezpieczna!

Inne niezastąpione akcesoria kuchenne mogą być uzupełnieniem wyposażenia nowej kuchni lub nowoczesnym dodatkiem do naszej starej kuchni!

 Oczywiście najlepszym prezentem dla twórczej i kreatywnej osoby będzie jedna z naszych Maszyn elektronicznych np. model Patrycja 2090  lub maszyna tradycyjna   np. Nadzieja Do nich potrzebne akcesoria krawieckie  niezastąpione w domowym Atelier!Sam czas przygotowania i pakowania prezentów umilą nasze młynki do kawy, które pomogą przyrządzić ulubioną kawę!


Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixelpixelpixelpixel