Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Prezent dla każdego?

2018-12-17
Prezent dla każdego?Szczoteczka soniczna to uniwersalny, zawsze trafiony prezent - każdy się z niej ucieszy! Ten nowoczesny model szczoteczki czyści zęby o wiele skuteczniej od szczoteczek elektrycznych. Jest przy tym niezwykle praktyczna i elegancka.


Szczoteczka soniczna SG 515 emituje specjalne wibracje o częstotliwości 38 000 ruchów na minutę. Wspomaga to skuteczne oczyszczanie, wybielanie, zapobieganie próchnicy oraz kamieniowi nazębnemu. Idealny prezent czyni z niej zwłaszcza elegancki, stylowy wygląd oraz praktyczne zastosowanie.

Dzięki możliwości ładowania przez USB szczoteczka jest niezastąpiona w podróży - dzięki łatwemu zamknięciu można ją schować do torby, aktówki lub torebki i w razie potrzeby naładować poprzez podłączenie do laptopa, urządzenia typu "power bank" a nawet niektórych modeli tabletów lub telefonów.

O jej zaletach można mówić długo. Niech wystarczy jednak, że nadmienimy, że urządzenie jest wodoodporne (norma IPX6) i aktywnie masuje dziąsła, poprawiając ich ukrwienie, dzięki czemu nie powoduje naruszeń tkanki i krwawienia przy zbyt intensywnym użyciu. Szczoteczka soniczna posiada trzy tryby pracy: 
- wybielanie (do usuwania przebarwień);
- czyszczenie (do codziennego zwykłego użytku);
- masaż (do delikatnego masażu dziąseł).

Komu można sprezentować szczoteczkę? Będzie idealna dla wszystkich tych, którzy:
-często wyjeżdżają, służbowo lub rekreacyjnie
-często zostają w pracy po godzinach
-posiadających aparaty ortodontyczne
-mają osłabioną sprawność dłoni
-dbają o zdrowie
-gadżeciarzy
-mężczyzn
-osoby, którą słabo znamy
-"wszystko ma i niczego nie potrzebuje"
-każdego, kto ma usta! :)
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2018

Polecane

pixelpixelpixelpixel