Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Piszą o nas! :)

2018-09-11
Piszą o nas! :)

Dziś nieco się pochwalimy.

Jakiś czas czas temu zwrócił się do nas redaktor magazynu LOGO, jednego z najpopularniejszych czasopism dla mężczyzn w Polsce, z dość typowym zapytaniem - mianowicie, czy chcielibyśmy przekazać do testów (i zestawienia z innymi) naszej szczoteczki sonicznejNie wahaliśmy się, nawet, gdy usłyszeliśmy nazwy marek z jakimi nasza szczoteczka miała w owym zestawieniu konkurować. 

Nadmierna pewność siebie? Nie. Wiara w produkt i świadomość jego wysokiej jakości.

Recenzję przeczytacie we wrześniowym numerze LOGO, my jednak podzielimy się krótkim i lekko sparafrazowanym cytatem: "Działa doskonale (...) drobna, lekka, elegancka, facetowi nie wadzi a w kategorii "weź mnie do kobiecej torebki" woła najgłośniej."

I wisienka na torcie - szczoteczka uzyskała rekomendację magazynu i została postawiona na podium razem z trzema innymi produktami renomowanych producentów - wszystkimi z przedziału cenowego od 500 do 1300 PLN. Tak, dokładnie, nasza szczoteczka SG515, którą kupić możecie za jedyne 69 PLN, w niezależnych testach wypadła nie gorzej, niż produkty nawet blisko 20 razy droższe.

Wychodzi więc na to, że SG515 to prawdopodobnie najlepszy wybór wśród szczoteczek sonicznych dostępnych na rynku. Przesadzamy? Puste słowa? Marketingowa gadka? OK... sprawdzasz?

Po szczegóły zapraszamy na strony 86 - 89 aktualnego numeru magazynu LOGO. 

W czym zaś szczoteczki soniczne są lepsze od innych? Długo by opowiadać - najlepiej więc zajrzyj na naszego BLOGa, tam wszystko bardzo dokładnie wyjaśniamy (jak również piszemy o innych fajnych rzeczach).

Zapraszamy też do naszej hurtowni - szczoteczki dostępne są również i tam!

Wszystkich przedsiębiorców chcących nawiązać z nami współpracę i wprowadzić produkty marki Łucznik do swej oferty zapraszamy do rejestracji na www.b2b.galerialucznik.pl

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2018

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixelpixelpixelpixel