Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nowy zestaw nici - Black&White

2020-09-21
Nowy zestaw nici - Black&White

Idealny zestaw nici nie istn... A jednak! Wychodząc naprzeciw Waszym zapytaniom stworzyliśmy zupełnie nowy komplet nici, złożony ze szpulek czarnych i białych, czyli wyłącznie tych, które używane są najczęściej - do napraw odzieży, co cerowania, do przeróbek oraz do szycia własnych wyrobów. 

Ten świat jest pełen niezliczonych ilości przepięknych kolorów i ich odcieni, ale klasyka nigdy się nie starzeje! Dlatego przedstawiamy Wam zestaw nici stworzony wyłącznie z nieśmiertelnej klasyki w postaci czerni i bieli. To tymi kolorami najczęściej szyjemy przytłaczającą większość ubrań. To te kolory pozwalają "wtopić się" w tło i są najmniej zauważalne, jeśli użyjemy ich do stworzenia podstawowych szwów łączących i obrębienia brzegów. To one stanowią podstawę i absolutny "must have" w wyposażeniu każdej domowej pracowni krawieckiej.

Łucznik - najlepsze nici do szycia na maszynie

Nici Łucznik Black&White, tak jak pozostałe nasze komplety (sprawdź koniecznie zestawy Pastello, ClassicMust-Have oraz Full Color!), są nićmi stworzonymi specjalnie z myślą o szyciu przy pomocy domowej maszyny do szycia. Materiał ich wykonania to 100% poliester, bez domieszek powodujących strzępienie czy zrywanie. Posiadają one optymalny skręt, dzięki czemu nie strzępią się i nie "kłaczą" podczas szycia, nie zostawiając niepotrzebnych zabrudzeń w bębenku i nie powodując niepotrzebnego plątania czy supełkowania. Zamiast tego swobodnie przesuwają się przez wszystkie prowadniki użyte podczas nawlekania maszyny.

Daj się uwieść magii czarno-białego kina!

Siła zrywająca i grubość nici Łucznik Black&White jest na tyle duża, aby pozwolić na swobodne nawlekanie przez wszystkie prowadniki oraz szycie przy użyciu dowolnie wybranego naprężenia. Jednocześnie wciąż pozostają klasycznymi nićmi szwalniczymi, które z łatwością przetniemy za pomocą nożyczek lub nożyka zamontowanego w maszynie czy wyprujemy podczas nanoszenia poprawek. 

Pojedyncza szpulka nici owinięta jest wokół rolki z tworzywa, posiadającej podstawki po obu stronach. Dzięki temu szpulka zachowuje się wyjątkowo stabilnie podczas szycia i swobodnie rozwija się podczas tworzenia szwu. Na jednej szpulce nawinięte jest aż 500 m nitki, czeka Cię więc dłuuugi czas spokojnego szycia, bez obaw o nagły jej koniec. 

Dzięki najwyższej jakości wykonania nici Łucznik Black&White szwy wykonane za ich pomocą będą trwałe i solidne, a odcienie nie wypłowieją na skutek wystawienia na działanie promieni słonecznych.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2020

Polecane

pixelpixelpixelpixel