Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Noworoczne postanowienia

2020-01-23
Noworoczne postanowienia
Nowy Rok to czas podsumowań tego co się wydarzyło i planowanie przyszłości. Pod koniec roku wiele osób zaczyna myśleć o swoich celach na przyszły rok i postanowieniach noworocznych. Zastanawiamy się co możemy zrobić i zrealizować, aby osiągnąć więcej niż w mijającym roku. Jak możemy poprawić siebie i jakość swojego życia. Pierwszy dzień/miesiąc w roku, to pewnego rodzaju punkt orientacyjny w czasie. Wyróżnia się spośród wielu inny zwykłych dni w roku. Skupia naszą uwagę i pomaga nam odnaleźć kierunek noworocznych postanowień między innymi w karierze, rozwoju osobistym, biznesie, relacji, zdrowia, czy ogólnie życia.

Jeśli jeszcze nie zaczęliście ich realizować albo szukasz dodatkowej inspiracji czy bodźca to zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami pozwalającymi zachować dobrą formę, czy rozpocząć przygodę z nowym hobby np. szyciowym.

W ofercie znajdziecie wiele produktów AGD dedykowanych do pielęgnacji urody i formy naszego ciała, bo przecież fizyczna i psychiczna forma idzie w parze, więc o żadnej nie można zapominać!
Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2020

Polecane

pixelpixelpixelpixel