Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Nadzieja 2019 - Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

2019-09-29
Nadzieja 2019 - Na Ratunek Dzieciom z Chorobą NowotworowąOd dzisiaj dostępna w sprzedaży jest Nadzieja 2019 - najbardziej wyjątkowa z naszych maszyn do szycia. Jest to model charytatywny, z którego dochód przekazywany jest na konto fundacji "Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową" prowadzącej wrocławską klinikę "Przylądek Nadziei". Ubrana w obrazy stworzone przez małych pacjentów kliniki niesie w sobie przesłanie: podzielmy się sercem, dobrem, ciepłymi myślami, wsparciem i nadzieją na zdrowie. Podarujmy dzieciom Nadzieję!

Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” od 28 lat pomaga dzieciom chorym na raka. Przez ten czas wsparła tysiące dzieci chorych na nowotwory z całej Polski. Z inicjatywy fundacji powstała wrocławska Klinika Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej – Przylądek Nadziei. Szpital ten stanowi dziś największy w Polsce dziecięcy ośrodek przeszczepowy. Lekarze oraz pielęgniarki każdego roku walczą tam o życie 2 tysięcy dzieci przyjeżdżających do Wrocławia na leczenie z całego kraju. Dzięki wsparciu darczyńców fundacja pokrywa przede wszystkim ogromne koszty nierefundowanych leków i rehabilitacji oraz finansuje zakup sprzętu medycznego dla dzieci. Dodatkowo wspiera także badania naukowe umożliwiające poprawienie diagnostyki oraz skuteczności leczenia nowotworów u dzieci. Zapewnia również kompleksową opiekę psychologiczną dzieciom, rodzicom, lekarzom i personelowi medycznemu. Specjalny zespół terapeutów oferuje dzieciom terapię poprzez sztukę, film, muzykę czy taniec. 

Postanowiliśmy włączyć swoją małą cegiełkę w to wspaniałe dzieło za pomocą specjalnej, charytatywnej maszyny do szycia - Nadziei 2019. Cały dochód ze sprzedaży tego modelu przekażemy na konto fundacji, aby wspierać leczenie jej małych podopiecznych. To właśnie oni, podczas warsztatów w Przylądku zaprojektowali wygląd maszyny - ich przepiękne dziecięce rysunki można podziwiać zarówno na korpusie maszyny jak i na jej opakowaniu. To właśnie ich pomysłem było nazwanie maszyny tym wyjątkowym imieniem.
Jak dotąd dwukrotnie przeprowadziliśmy również warsztaty szycia na maszynie skierowane do dzieci przebywających w klinice, podczas których powstały przepiękne, kolorowe poszewki na poduszki. Meldujemy, że podopieczni fundacji mają prawdziwy talent - podczas warsztatów wielu z nich uszyło po dwie, a nawet trzy prace, którymi następnie podzielili się ze swoimi najbliższymi! Okazuje się, że szycie wcale nie musi być trudne. Co więcej - potrafi być świetną, kreatywną zabawą i powodem do uśmiechu :) Mamy ogromną nadzieję, że stanie się również pretekstem do uczynienia iskierki dobra, na której dowód zagości w domach niektórych z Was.

Jest to maszyna bardzo prosta w obsłudze - niezwykle łatwo się jej nauczyć (co potwierdzają mali pacjenci Przylądka :)). Wierzymy, że prosta, ale solidna maszyna do szycia jest niezbędna w każdym domu. Maszyna pierwszej potrzeby, którą wyciągniesz z szafy, aby pomogła opanować małe domowe kryzysy. Taka właśnie jest Nadzieja 2019 - maszyna, którą można pokochać od pierwszego wejrzenia. Posiada mocne, metalowe podzespoły i bajecznie prosty system działania. Jeśli szukasz niezawodnej, a przy tym prostej w obsłudze maszyny do podstawowego szycia w domu lub też chcesz podarować maszynę w prezencie komuś, kto jeszcze jej nie posiada, a chciałby nauczyć się szyć - nie możesz podjąć lepszego wyboru :) Jest to model ogólnego zastosowania, który poradzi sobie z szeroką gamą materiałów o najróżniejszych strukturach i właściwościach. Nie zawiedzie Cię podczas obszywania zasłon, będzie pięknie współpracować w przypadku skracania zbyt długich nogawek dżinsowych spodni i jeśli tylko będziesz mieć ochotę, uszyje z Tobą piękne ubrania dla dzieci, wnuków i bliskich.

Wszystkie zdjęcia użyte w tym artykule pochodzą z uroczystego odsłonięcia Nadziei 2019, które odbyło się 29.09.2019 w Przylądku. Wzięło w nim udział wiele rozpoznawalnych, wrocławskich twarzy, między innymi:
Alicja Janosz - piosenkarka
Maciej Janowski – kapitan WTS Sparta Wrocław – drużynowego wicemistrza Polski na żużlu oraz kapitan żużlowej reprezentacji Polski,
Sara Pożarlik – Miss Polonia Województwa Dolnośląskiego,
Agata i Wojciech Miszewscy – rekordziści Polski w rolkarstwie.
Każda z tych osobistości współpracowała przy maszynie z jednym z dzieci, wspólnie tworząc fantazyjny projekt.

Dwie z zaprezentowanych maszyn zostały przekazane dzieciom z Przylądka Nadziei, aby mogły kreatywnie spędzać przy nich czas pod okiem opiekunów i animatorów, kiedy tylko najdzie je ochota. Dwie maszyny zostaną zlicytowane przez na rzecz fundacji podczas specjalnej charytatywnej aukcji. Pozostałe egzemplarze Nadziei 2019 może nabyć każdy z Was za pośrednictwem naszego sklepu firmowego Galeria Łucznik oraz u dystrybutorów marki Łucznik.

Nadzieję 2019 możesz kupić na przykład --> TUTAJ.


(WEL)
Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2019

Polecane

pixelpixelpixelpixel