Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Łucznik Lena 2019 – mała, ale z bogatym wnętrzem!

2020-04-06
Łucznik Lena 2019 – mała, ale z bogatym wnętrzem!
Ale, ale… maszyna ta idealnie sprawdzi się też u tych nieco starszych odkrywców, którzy cenią sobie prostotę i wygodę, a właśnie zaczynają przygodę z szyciem oraz tych, którzy swoją maszynę chcą niemal zawsze mieć przy sobie. Lena to po prostu przepis na dziecinnie proste szycie! Lena to maszyna idealna dla najmłodszych – i to zarówno tych, którzy już odkryli w sobie twórcze pasje, jak i tych, w których cały czas drzemią one w ukryciu. Mali designerzy i kreatorzy mody oraz domowi majsterkowicze, którzy lubią kreatywne prace będą zachwyceni tą „dzieciakową” maszyną do szycia. Zaprojektowaliśmy ją tak, by była idealnym startem szyciowej przygody i bodźcem do rozwijania swoich pasji. Dziecinnie prosta obsługa i niewielka, acz wystarczająca liczba ściegów sprawią, że używanie maszyny stanie się prawdziwą przyjemnością.

Mini maszyna do szycia dla dzieci Lena 2019 to miniaturowa, prosta w obsłudze i – co w tym przypadku nie jest bez znaczenia – kolorowa (jej obudowa łączy biel z pastelowymi odcieniami różu i fioletu) maszyna stworzona z myślą o naszych najmłodszych krawcach i krawcowych. To właśnie dzięki niej Twoja pociecha (i to bez względu na wiek) nie tylko z radością nauczy się podstaw szycia, ale także poczuje prawdziwą radość z własnoręcznego tworzenia kolejnych, wspaniałych rzeczy. Możesz być przy tym spokojny – nasza łucznikowa Lena wyposażona jest w specjalną osłonę igły, dzięki której małe paluszki będą skutecznie chronione przed przypadkowym ukłuciem oraz w osłonę zamieszczonego z boku maszyny obcinacza nici. Dbamy bowiem o to, by najmłodsi oraz początkujący adepci sztuki krawieckiej byli bezpieczni.
Kiedy już wiemy, że nie ma mowy o przypadkowym skaleczeniu, można zasiadać do pracy! Tym bardziej, że konstrukcja Leny umożliwia dziecinnie prostą naukę krawieckiego ABC. Szycie na tej maszynie może odbywać się zarówno dzięki podłączeniu miniaturowego pedalika i włączeniu sterowania nożnego, jak i w dwóch trybach automatycznych (wolnym i średnio szybkim). Ta druga opcja, czyli „maszyna szyje sama”, jest dużo łatwiejsza do opanowania przez dzieci, gdyż nie wymaga koordynacji ręka-noga, z którą problem mają niekiedy nawet osoby dorosłe. Lena ma wbudowanych 16 programów szycia – za ich zmianę, od tych prostych po zygzaki, odpowiada jedno pokrętło, a ściągawka ze wszystkimi ściegami rozrysowana jest na obudowie. Mini maszyna do szycia dla dzieci Łucznik Lena, pomimo kompaktowych rozmiarów, jest w pełni funkcjonalna – to idealne narzędzie do drobnych prac manualnych i hobbistycznych, doskonale sprawdzi się też w pracach na prostych materiałach o prostej budowie i cienkiej lub średniej grubości. To mega frajda dla najmłodszych i świetny wstęp do „dorosłej” maszyny.
Teraz naszą urocza Lenę możecie kupić również w dwóch atrakcyjnych zestawach – w sam raz na start! Oczywiście, w super cenach:
• Zestaw „Pierwsza maszyna do szycia” : zestaw nici Pastello Maxi, obcinaczki do nici, szpilki Grofes 0,75x50, metalowe szpulki do maszyn do szycia w pudełku (25 sztuk), centymetr krawiecki dwustronny, poduszka na szpilki na rękę, igły klasyczne do tkanin HA*1, kreda krawiecka w pudełku (3 sztuki), naparstek metalowy, igły do haftu bez czubka Galant.
Zestaw z dodatkowymi stopkami: stopka do obrębiania, stopka do marszczenia, stopka do zamka (suwaka), stopka do ściegu krytego.
Wszystkie pozostałe akcesoria krawieckie znajdziecie, rzecz jasna, na naszej stronie w zakładkach „Części i akcesoria”  oraz „Przybory do szycia”. Zapraszamy!
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020

Polecane

pixelpixelpixelpixel