Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Konkurs świąteczny!

2018-12-10
Konkurs świąteczny!Chyba zgodzicie się z nami, że grudzień to miesiąc, w którym królują wypieki! Dlatego organizujemy KONKURS, w którym możecie pochwalić się swoimi ciasteczkami, piernikami i innymi słodkościami, dzięki którym w Waszych domach już teraz panuje magiczna atmosfera świąt. 

Jak wziąć udział w konkursie i wygrać  mikser ręczny 3w1 lub wagę kuchenną SKS20140 ? To proste!

1. Polajkuj nasz fanpage @galerialucznik: link

2. Odszukaj post konkursowy

3. Napisz w komentarzu, dlaczego kochasz świąteczne wypieki i zamieść zdjęcie ukazujące przygotowane słodkości. 


Pełny regulamin konkursu znajduje się poniżej:

REGULAMIN KONKURSU „ŚWIĄTECZNE WYPIEKI Z GALERIĄ ŁUCZNIK”

ZASADY KONKURSU
1. Organizatorem konkursu „ŚWIĄTECZNE WYPIEKI Z GALERIĄ ŁUCZNIK”, zwanego dalej „Konkursem” jest Note Interactive Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Lwowskiej 31/1; NIP 899-274-11-74 („Organizator”).
2. Fundatorem nagród w Konkursie jest M&M Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Macieja Miechowity 1, 51-162, NIP 8943036406.
3. Konkurs jest prowadzony na terytorium Rzeczpospolitej Polski z wykorzystaniem portalu społecznościowego Facebook.
4. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany czy administrowany przez portal Facebook.
5. Od 10.12.2018 roku do 14.12.2018 roku do godziny 23:59 Organizator przyjmuje zgłoszenia, które wezmą udział w Konkursie.
6. Warunkiem udziału w Konkursie jest zamieszczenie komentarza pod postem konkursowym, w którym użytkownik uzasadni za co kocha świąteczne wypieki i zamieści zdjęcie ukazujące przygotowane przez siebie świąteczne słodkości, zgodnie z treścią wpisu. Każdy uczestnik może zgłosić jeden komentarz.
7. Warunkiem akceptacji zgłoszenia jest zamieszczenie przez danego użytkownika komentarza pod postem konkursowym, podczas czasu trwania konkursu.
8. Spośród nadesłanych zgłoszeń Jury, w którego skład wchodzą przedstawiciele Organizatora, wyłoni 3 laureatów, których odpowiedzi uznane zostaną za najbardziej kreatywne i najlepiej oddające magiczną atmosferę świąt.
9. Nagrodą w Konkursie za zajęcie I miejsca jest Mikser 3w1: http://bit.ly/mikser_3_w_1, laureaci II i III miejsca otrzymają Wagę kuchenną SKS2014: http://bit.ly/waga_kuchenna_sks2014
10. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców po założeniu konta w sklepie www.galerialucznik.pl
i wskazaniu tam danych adresowych*. Następnie w wiadomości prywatnej na Facebooku laureaci powinni podać login lub adres e-mail przypisany do powyższego konta. Wysyłka nagród nastąpi nie później niż 7 dni po wskazaniu w wiadomości prywatnej loginu lub adresu e-mail. Obsługa sklepu Galeria Łucznik zastrzega sobie prawo do kontaktu telefonicznego przed nadaniem przesyłki celem uzgodnienia najdogodniejszej dla Laureatów formy doręczenia.
*Wpisanie niewłaściwego adresu do wysyłki przez laureata (np. brak numeru mieszkania, niewłaściwy kod pocztowy etc.) skutkować będzie brakiem możliwości doręczenia przesyłki przez firmę przewozową. Paczka zawrócona nie zostanie nadana ponownie i traktowana będzie jako zrzeczeniem się nagrody.
11. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na fanpage'u Galeria Łucznik, pod postem konkursowym, do dnia 19.12.2018 roku do godziny 17:00.
12. Zgłaszając swe uczestnictwo w Konkursie uczestnik jednocześnie potwierdza, iż zapoznał się
z niniejszym regulaminem i go akceptuje oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 pozycja 883).
13. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnej chwili w formie poprawki, która umieszczona zostanie na stronie Galeria Łucznik w serwisie Facebook.
14. W przypadku wystąpienia istotnych w mniemaniu Organizatora powodów zastrzega on sobie prawo do skrócenia, wydłużenia, zmiany lub anulowania Konkursu bez ponoszenia żadnej odpowiedzialności.
Pokaż więcej wpisów z Grudzień 2018

Polecane

pixelpixelpixelpixel