Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

KONKURS!

2018-09-27
KONKURS!

Golarka RSCW 885 posiada dwa ostrza oraz umożliwiające super dokładne i bezpieczne golenie męskiego zarostu oraz trymer ułatwiający nadawanie pożądanego kształtu. Jest idealnym prezentem dla każdego mężczyzny :)


Jak wziąć udział w konkursie, by wygrać golarkę?

1. Odszukaj nasz profil facebookowy: @galerialucznik  lub kliknij w link:
 https://www.facebook.com/galerialucznik/

2. Polajkuj :)

3. Dodaj komentarz pod postem konkursowym, w którym opiszesz co LUBISZ lub czego NIE LUBISZ w męskim zaroście.

PEŁNY REGULAMIN KONKURSU:

1. Organizatorem konkursu „DZIEŃ CHŁOPAKA”, zwanego dalej „Konkursem” jest Note Interactive Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Hippicznej 3/2; NIP 899-274-11-74 („Organizator”).

2. Fundatorem nagród w Konkursie jest M&M Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. Macieja Miechowity 1, 51-162, NIP 8943036406.

3. Konkurs jest prowadzony na terytorium Rzeczpospolitej Polski z wykorzystaniem portalu społecznościowego Facebook.

4. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany czy administrowany przez portal Facebook.

5. Od 30.09.2018 roku do 05.10.2018 roku do godziny 23:59 Organizator przyjmuje zgłoszenia, które wezmą udział w Konkursie.

6. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zamieszczenie swojej odpowiedzi w formie komentarza pod postem konkursowym, zgodnie z treścią wpisu: napisz, za co lubisz lub nie lubisz męskiego zarostu. Każdy uczestnik może zgłosić jeden komentarz.

7. Warunkiem akceptacji zgłoszenia jest umieszczenie przez danego użytkownika komentarza pod postem konkursowym, podczas czasu trwania konkursu.

8. Spośród nadesłanych zgłoszeń Jury, w którego skład wchodzą przedstawiciele Organizatora, wyłoni 5 laureatów.

9. Nagrodami w Konkursie jest 5 golarek męskich RSCW885 marki Łucznik.

10. Nagrody zostaną wysłane do zwycięzców po założeniu konta w sklepie www.galerialucznik.pl i wskazaniu tam danych adresowych. Następnie w wiadomości prywatnej na Facebooku laureaci powinni podać login lub adres e-mail przypisany do powyższego konta. Wysyłka nagród nastąpi nie później niż 7 dni po wskazaniu w wiadomości prywatnej loginu lub adresu e-mail. Obsługa sklepu Galeria Łucznik zastrzega sobie prawo do kontaktu telefonicznego przed nadaniem przesyłki celem uzgodnienia najdogodniejszej dla Laureatów formy doręczenia.

11. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na fanpage'u Galeria Łucznik, pod postem konkursowym, do dnia 10.10.2018 roku do godziny 17:00.

12. Zgłaszając swe uczestnictwo w Konkursie uczestnik jednocześnie potwierdza, iż zapoznał się z niniejszym regulaminem i go akceptuje oraz wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133 pozycja 883).

13. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu w dowolnej chwili w formie poprawki, która umieszczona zostanie na stronie Galeria Łucznik w serwisie Facebook.

14. W przypadku wystąpienia istotnych w mniemaniu Organizatora powodów zastrzega on sobie prawo do skrócenia, wydłużenia, zmiany lub anulowania Konkursu bez ponoszenia żadnej odpowiedzialności.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2018
pixelpixelpixelpixel