Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Co ubrać na wesele?

2017-07-06
Co ubrać na wesele?

Ślub to niezwykle ważne wydarzenie. Szczególnie zaangażowana jest w nie para młoda, jednakże i goście mają wiele dylematów związanych z imprezą, która ma miejsce po zaślubinach. Największym problemem jest zazwyczaj kreacja, którą musimy wybrać. Nie może być zbyt wyszukana, by nie przyćmić sukni panny młodej, musi mieć odpowiedni kolor, a najlepiej, by była jeszcze wygodna! Podpowiadamy więc jak ubrać się na ślubną imprezę.

Wybierając odpowiedni strój mamy zazwyczaj wiele dylematów: czy sukienka odsłania zbyt dużo, czy wypada pójść w spodniach, czy czarny, choć elegancki nadaje się na wesele i czy tylko szpilki wydają się być odpowiednim elementem dopełniającym kreację? Wraz z nadejściem ciepłych dni, sezon ślubny został rozpoczęty – warto więc wiedzieć, jak się do niego modnie przygotować!

Miejsce przyjęcia

Ważnym elementem w doborze kreacji jest miejsce, w którym będzie odbywać się wesele. Jeśli zostaliśmy zaproszeni na imprezę na świeżym powietrzu warto postawić na zwiewne kreacje, z lekkich materiałów i roślinnym motywem. Przyjęcie odbywające się w ekskluzywnych wnętrzach, sprawia, że powinnyśmy założyć eleganckie, długie suknie. Nie muszą być one pompatyczne, jednakże to własnie długie kreacje najlepiej pasują do bogatych miejsc. Wesele w restauracji pozostawia nam duże pole do manewru, możemy postawić wówczas np. na koktajlowe sukienki.

Kolor kreacji

Ślub to również czas przesądów i zwyczajów. Przyjęło się, że nieodpowiednim kolorem jest czarny, który zarezerwowany został na uroczystości pogrzebowe. Nie powinnyśmy także oglądać się za białymi kreacjami, bowiem w nich występuje panna młoda. Warto więc postawić na pastele i żywe kolory. Mała czarna uzupełniona kolorowymi dodatkami nie powinna także nikogo urazić!

Spodnie czy sukienka?

Prawidłową odpowiedzią jest kombinezon! Jest on wygodną alternatywą dla sukienki i może być równie elegancki. W sklepach możemy odnaleźć bowiem szykowne kombinezony, które nawet materiałowo nie odbiegają od popularnych, wyjściowych sukienek. Kreacja uzupełniona ciekawymi dodatkami i butami na wysokim obcasie sprawi, że będzie nam wygodnie i świetnie się zaprezentujemy.

Buty

Większość z nas na duże wyjścia kupuje obuwie, następnie ląduje ono w szafie i czeka na dzień imprezy. Wówczas okazuje się, że buty są niewygodne i że nagle nie potrafimy w nich chodzić, a co dopiero tańczyć. Warto wcześniej rozchodzić buty i przekonać się, czy będą one odpowiednie na wielogodzinne przyjęcie.

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2017
pixelpixelpixelpixel