Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Co robić w długie wieczory, czyli pomysły na jesienne robótki

2019-10-16
Co robić w długie wieczory, czyli pomysły na jesienne robótki
Jesienne i zimowe długie wieczory sprzyjają rozwijaniu swoich pasji i zainteresowań związanych z wszelkimi robótkami ręcznymi, nie tylko szyciem na maszynie.

Nawet jeśli dotąd nie robiłaś nic takiego zawsze można zacząć. Należy się zaopatrzyć w potrzebne akcesoria, niezbędne do wykonania naszego arcydzieła handmadeowego. Wystarczy ciepły, aromatyczny napój w postaci kawy lub herbaty, które możesz przyrządzić sobie jednym z naszych czajników  i można działać! ;)

Niektórzy potrzebują do tego specjalnie wygospodarowanego i przygotowanego miejsca pracy, a innym wystarczy niewielki kącik w salonie. Różnimy się, ale każdy potrzebuje jakiegoś hobby, żeby być szczęśliwszym.

Tworzyć można w różnym materiale, my podpowiadamy, że ciekawym i inspirującym materiałem jest filc  i włóczki, z których można stworzyć przeróżne piękne maskotki, breloczki czy figurki zwierząt. Elementy łączymy ze sobą za pomocą szycia maszynowego, czy ręcznego  lub klejenia. Popularna jest również metoda filcowania z wełny czesankowej  za pomocą specjalnych przyrządów takich jak igła do filcowania, gąbka, mydło czy szczotki – zależy którą metodą , na sucho lub mokro, wolisz wykonać filcowanie.

          

Tu odsyłamy do naszych produktów ze strony, z których stworzysz bajeczne robótki ręczne lub dekoracyjne, wyszywane ozdoby.Magii wnętrzu dodadzą zwiewne łapacze snów zrobione z tamborków drewnianych lub flexi z naszej oferty  lub po prostu haft  stworzony z błyszczących nici , który może również ubogacić nasze wnętrza jako ozdobne, kolorowe obrazki.


Pokaż więcej wpisów z Październik 2019

Polecane

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixelpixelpixelpixel