Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Co jest wielkie, okrągłe i kocha Łucznika?

2018-11-23
Co jest wielkie, okrągłe i kocha Łucznika?
- Co jest wielkie, okrągłe i kocha Łucznika?
- Świat!

Pochwalimy się, bo jest czym! Polska marka Łucznik rozpoznawana jest w wielu krajach na świecie i kojarzona z niezawodnością. Maszyny do szycia oraz AGD dla domu z wizerunkiem strzelca cenione są zwłaszcza w Czechach oraz Bułgarii, ale nie tylko - Galeria Łucznik wysyła maszyny do szycia również do Węgier, Niemiec, Irlandii oraz pozostałych krajów Unii Europejskiej.

To jednak nie wszystko - prowadzimy wysyłkę również za ocean, do Stanów Zjednoczonych, po indywidualnej wycenie kosztów zamówienia.

Cennik przesyłek zagranicznych świadczonych przez Galerię Łucznik można sprawdzić TUTAJ.

Jakie produkty marki Łucznik najchętniej kupowane są za granicą? 
Oprócz AGD popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju akcesoria do szycia, takie jak nici naszej marki. Przede wszystkim są to jednak maszyny do szycia, spośród których prym wiodą modele posiadające instrukcję obsługi w języku angielskim, takie jak Dorota, Teresa oracz oczywiście nasz najnowszy bestseller: Polonia 2018

Polonia to bowiem nie tylko maszyna i nie tylko imię - to potężna siła ogromnej rzeczy Polaków za granicą, którzy poczuwają się do polskiego pochodzenia, tradycji i kultury. Ocenia się, że poza Polską żyje 18-20 milionów Polaków i osób polskiego pochodzenia! To prawie tyle, co połowa populacji Polaków żyjących w granicach kraju. Jedna trzecia tej grupy to Polacy urodzeni i wychowani w Polsce, a reszta to osoby polskiego pochodzenia o różnym stopniu więzi z polskością: tradycją, kulturą i znajomością języka. To bezdyskusyjnie ogromna liczba - Polonia i Polacy za granicą plasują się na szóstym miejscu w świecie pod względem liczebności w stosunku do ludności kraju ojczystego.
Pokaż więcej wpisów z Listopad 2018

Polecane

pixelpixelpixelpixel