Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Outlet Galerii Łucznik

Outlet Galerii Łucznik

Co zyskujesz kupując w outlecie Galerii Łucznik?

Atrakcyjne ceny produktów outletowych

ATRAKCYJNE CENY

W outlecie Galerii Łucznik kupisz sprawdzone produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Potwirdzona jakość produktów z outletu

POTWIERDZONA JAKOŚCI

Każdy produkt jest sprawdzany przez naszych specjalistów, dzięki czemu masz pewność, że jest w pełni sprawny. Każdy posiada dokładny opis oraz zdjęcia. Produkty objęte są gwarancją importera.

Bezpieczne zakupy w outecie Galerii Łucznik

BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW

Produkty kupione w outlecie Galerii Łucznik można zwrócić w ciągu 30 dni bez podawania przyczyny.

W jakim stanie kupujesz produkty oferowane w outlecie?

Stan nowy

 • Produkt jest nowy i fabrycznie zapakowany
 • Produkt może być jednym z ostatnich egzemplarzy serii
 • Produkt nie nosi śladów użytkowania
 • Produkt ma kompletne wyposażenie i dokumentację
 • Produkt objęty jest gwarancją importera
 • Możliwość zwrotu do 30 dni od daty zakupu

Stan bardzo dobry

 • Produkt został dokładnie sprawdzony przez naszych specjalistów i jest w pełni sprawny
 • Produktu może mieć otwarte opakowanie
 • Produkt nie nosi śladów użytkowania
 • Produkt ma kompletne wyposażenie i dokumentację
 • Produkt objęty jest gwarancją importera
 • Możliwość zwrotu do 30 dni od daty zakupu

Stan dobry

 • Produkt został dokładnie sprawdzony przez naszych specjalistów i jest w pełni sprawny
 • Produktu może mieć otwarte, uszkodzone
 • Produkt może mieć ślady użytkowania (delikatne zarysowania, zmatowienia, przebarwienia) lub naprawy w serwisie
 • Produkt może pochodzić ze zwrotów lub ekspozycji w salonie firmowym Galerii Łucznik
 • Produkt ma dokładny opis i zdjęcia stwierdzonych wad
 • Produkt ma kompletne wyposażenie i dokumentację
 • Produkt objęty jest gwarancją importera z wyłączeniem wad zaznaczonych w opisie i na zdjęciach
 • Możliwość zwrotu do 30 dni od daty zakupu

Stan dostateczny

 • Produkt został dokładnie sprawdzony przez naszych specjalistów i jest w pełni sprawny
 • Produkt ma dokładny opis i zdjęcia stwierdzonych wad
 • Produkt może pochodzić ze zwrotów
 • Produkt może mieć głębsze rysy, wgniecenia, odkształcenia, pęknięcia
 • Produkt może mieć wyraźne ślady użytkowania (zarysowania, zmatowienia, przebarwienia) lub ślady naprawy w serwisie
 • Produktu może mieć uszkodzone lub zastępcze opakowanie
 • Produkt może mieć niekompletne wyposażenie
 • Produkt objęty jest gwarancją importera z wyłączeniem wad zaznaczonych w opisie i na zdjęciach

W sklepie internetowym marki Łucznik klienci mogą znaleźć produkty firmy funkcjonującej na polskim rynku od wielu lat. Nasze urządzenia to klasa sama w sobie. Wszystkie wykonano z wysokiej klasy elementów, dzięki czemu nie tylko działają bez zarzutu, ale i dobrze się prezentują. Dotyczy to każdego oferowanego sprzętu, od blendera czy czajnika, po przecenione maszyny do szycia. Te ostatnie cieszą się szczególnie dużym zainteresowaniem kupujących. Serdecznie zapraszamy do przejrzenia przygotowanych przez nas propozycji, a następnie do złożenia zamówienia.

Czytaj więcej

Wyprzedaż maszyn do szycia Łucznik

Polecane przez nas powystawowe maszyny do szycia to w całości sprawne urządzenia, które z pewnością spełnią oczekiwania właścicieli. Produkty z outletu zostały rzetelnie opisane, co gwarantuje, że klient otrzyma dokładnie to, co zamówił. Przykładamy starań, aby wykonać jak najlepsze zdjęcia sprzedawanych maszyn. Zainteresowane osoby mogą obejrzeć konkretny sprzęt, przeglądając fotografie zamieszczone w galerii. Jeśli powystawowa czy używana maszyna do szycia ma jakikolwiek uszczerbek, przyszły użytkownik ma szansę go ocenić oraz podjąć decyzję, czy dokonać zakupu.

Wszystkie defekty (zarówno większe, jak i bardzo małe, choćby najdrobniejsze) opisane są pod konkretnym produktem. Dodatkowo należy podkreślić, że żadna z nich nie wpływa na prawidłowe funkcjonowanie proponowanego urządzenia. Mogą pojawić się na niej rysy czy małe wgniecenia. Tego rodzaju wady nie przeszkadzają w prawidłowym użytkowaniu produktu. Jedynie w skrajnych przypadkach może się zdarzyć, że używana maszyna do szycia będzie mieć brakujące elementy zestawu – przy czym nie będzie to w żaden sposób oddziaływać na jej pracę.

Tańsze maszyny do szycia

Warto wziąć pod uwagę zamówienie maszyny ze zwrotów od marki Łucznik. Czego może się spodziewać przyszły właściciel? Zamówione urządzenie może być dostarczone w opakowaniu zamiennym lub w uszkodzonym opakowaniu, czyli takim, w którym widać ślady po taśmie lub etykietach adresowych, rozerwania albo zgięcia. Kolejna kwestia to uszkodzenia styropianowych zaprasek w kartonach, bądź ich brak.

Poza wspomnianymi już wyżej rzadko spotykanymi uszczerbkami przecenione maszyny do szycia czasami nie mają niektórych elementów obecnych w zestawach. Każdorazowo to drobne przedmioty, których brak nie uniemożliwia natychmiastowego uruchomienia oraz korzystania z urządzenia. Przykładowo, w komplecie może brakować zapasowych szpulek albo jednej z dołączanych igieł czy stopek.

Atrakcyjna promocja na maszynę do szycia

Warto śledzić aktualności na naszej stronie, ponieważ często prowadzimy wyprzedaż maszyn do szycia. To doskonała okazja, aby stać się posiadaczem sprzętu renomowanego producenta. Oprócz niewielkich uszczerbków wizualnych urządzenia nie mają innych niedoskonałości. Zapewniamy pełną gotowość maszyny do użycia od razu po rozpakowaniu. Wszystkie używane bądź powystawowe sprzęty, które można kupić w outlecie przechodzą kontrolę naszych specjalistów. Zanim pojawią się w sprzedaży, są dokładnie sprawdzane oraz testowane. Taki tryb postępowania daje klientom gwarancję, że zakupiona w sklepie maszyna będzie się nienagannie sprawowała.

Niekiedy zamawiający obawiają się złożyć zamówienie, gdyż nie chcą stać się właścicielami nadmiernie eksploatowanego urządzenia. Nasze propozycje to najczęściej powystawowe maszyny do szycia, czyli produkty udostępniane klientom, którzy – podobnie jak Państwo – zastanawiali się nad ich zakupem. Zdecydowana większość przypadków, w których ich używano, to prezentacja podstawowych parametrów. Miło to na celu sprawić, aby zainteresowani zapoznali się z pracą przecenionego urządzenia lub sprawdzili jego wydajność. Oznacza to, że maszyna do szycia z outletu nie powinna być traktowana jako sprzęt używany, a przez to mniej wartościowy.

Wysokiej jakości maszyny ze zwrotów

Jak widać, oferowane w sklepie tańsze maszyny do szycia wyróżniają się dokładnie tymi samymi atutami, co ich nowe odpowiedniki. Atrakcyjna cena stanowi dodatkową zaletę. Z naszych propozycji najchętniej korzystają miłośnicy domowego szycia, dla których liczą się przede wszystkim parametry urządzenia, a także jego niezawodność oraz funkcjonalność. Dla tej grupy klientów promocja na maszynę do szycia polskiej marki Łucznik to impuls do zakupów.

Ogromnie cieszy nas niesłabnące powodzenie oraz zaufanie, którym użytkownicy darzą produkty naszej firmy. Stanowi to dla nas powód do wielkiej dumy, jak również motywację do dalszej pracy oraz rozwoju. Systematycznie poszerzamy asortyment o kolejne nowoczesne projekty, dzięki czemu klienci mają dostęp do innowacyjnych technologii.

Jeżeli interesuje Państwa sprawdzona maszyna do szycia, outlet może być odpowiedzią na Wasze oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do śledzenia naszych akcji promocyjnych. Dzięki temu mogą Państwo zamówić w pełni sprawną maszynę do szycia w niższej cenie. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu – chętnie udzielimy informacji na temat oferowanych urządzeń. Gwarantujemy pełną satysfakcję z użytkowania sprzętu z logo Łucznika.

pixelpixelpixelpixel