Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Łatwy zwrot w ciągu 30 dni

Kupione u nas towary zwrócisz łatwo i szybko

W naszym sklepie nie musisz się martwić o to, że kupiona stopka nie będzie pasowała do Twojej maszyny lub towar w jakikolwiek inny sposób nie spełni Twoich oczekiwań. 

Zgodnie z obowiązującym prawem masz 14 na odstąpienie od umowy zawartej na odległość bez podawania przyczyny, my jednak ten czas wydłużamy do aż 30 dni. Jeśli więc towar nie spełnia Twoich oczekiwań możesz go do nas odesłać w ciągu 30 dni od dnia odstąpienia od umowy.

Pamiętaj też, że prawo do zwrotu dotyczy tylko towaru niewadliwego i obejmuje wyłącznie kupujących będących konsumentami - zakupu "na firmę" nie możesz więc zwrócić.

Jeżeli zwracasz towar wysyłkowo, pamiętaj o bezpiecznym zapakowaniu towaru do transportu. W przypadku maszyn do szycia oraz AGD, najlepszym opakowaniem do transportu, które ochroni urządzenie przed uszkodzeniami, jest opakowanie oryginalne. Warto zachować opakowanie oryginalne do czasu upłynięcia terminu na zwrot oraz na czas obowiązywania gwarancji. 

Korzyści jakie odnosisz dzięki narzędziu do zwrotów w naszym sklepie:

1. Łatwo

Dodawanie zwrotu zostało sprowadzone do sześciu prostych kroków stanowiących kreator zwrotu. Dzięki temu nie tracisz czasu na ręczne wypełnianie żadnych dokumentów!

2. Szybko i bezproblemowo

Dzięki automatyzacji procesu oszczędzasz czas i nerwy, nie musisz nigdzie dzwonić, ani z nikim negocjować warunków zwrotu.

3. Wygodnie

Dokument zwrotu wygenerujesz w kreatorze zwrotów. W dwie minuty przygotujesz elektroniczny dokument zwrotu i wydrukujesz zgłoszenie. 
 
 

Dokonaj zwrotu w 3 prostych krokach!

1. Wygeneruj dokumenty zwrotu a następnie wydrukuj je.

2. Włóż zapakowany towar wraz z dokumentem zwrotu do kartonu i dobrze go zaklej, a następnie prześlij na nasz adres lub dostarcz osobiście.

3. Zwrot pieniędzy otrzymasz w terminie do 14 dni od otrzymania przez nas zwrotu towaru.

 

Szczegóły dotyczące kroków przekazania zwrotu:

  • Zaloguj się na swoje konto, a następnie w panelu zwrotów wybierz towar, który chciałbyś zwrócić;

  • W kolejnym kroku wybierz formę w jakiej chcesz otrzymać zwracane pieniądze;

  • Wygeneruj dokumenty zwrotu, następnie wydrukuj je i koniecznie podpisz dokument zwrotu;

  • Włóż dokumenty zwrotu do kartonu przeznaczonego do wysyłki towaru. W przypadku maszyn do szycia oraz AGD, najlepszym opakowaniem do transportu zwrotnego, które ochroni urządzenie przed uszkodzeniami, jest opakowanie oryginalne. 

  • Zwrotu pieniędzy, w formie wybranej w kreatorze zwrotu, dokonamy w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o decyzji o odstąpieniu od umowy. Z reguły trwa to jednak krócej. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia przez dowodu jej odesłania.

Powyższa procedura nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy oraz w żaden sposób go nie ogranicza.

pixelpixelpixelpixel