Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Kurs szycia na maszynie dla początkujących - stacjonarny

Kurs szycia na maszynie dla początkujących Wrocław

Dla kogo przeznaczony jest ten kurs szycia na maszynie?

Dwugodzinny, stacjonarny kurs skierowany do osób rozpoczynających przygodę z maszyną do szycia. Dzięki naszemu kursowi poznasz teoretyczne i praktyczne zagadnienia związane z szyciem na maszynie do szycia. Kurs odbywa się w naszym nowym salonie we Wrocławiu.

Kurs podstawowy skierowany jest zarówno do osób, które jeszcze nigdy nie miały styczności z maszyną do szycia, jak również do osób, którym zależy na usystematyzowaniu zdobytej już wiedzy. Dzięki pracy w małych grupach (do 4 osób), kurs podstawowy to również doskonała okazja do kreatywnego spędzenia czasu w grupie przyjaciół. To także dobry pomysł na prezent dla osoby, która lubi zdobywać nowe umiejętności i chciałaby spróbować czegoś nowego.

Szczegóły grupowego kursu szycia

 • Cena kursu: 129 zł
 • Małe grupy: od 3 do 4 osób
 • Czas trwania: 2-godzinny
 • Kurs stacjonarny - odbywa się w salonie firmowym Łucznika we Wrocławiu
 • Nauka obsługi maszyny i podstaw szycia
 • Zapewniamy maszyny do szycia oraz materiały
 • Kurs przeznaczony dla osób początkujących, rozpoczynających naukę szycia

Szczegóły indywidualnego kursu szycia

 • Cena kursu: 199 zł
 • Nauczyciel na wyłączność
 • Czas trwania: 2-godzinny
 • Kurs stacjonarny - odbywa się w salonie firmowym Łucznika we Wrocławiu
 • Nauka obsługi maszyny i podstaw szycia
 • Zapewniamy maszyny do szycia oraz materiały
 • Kurs przeznaczony dla osób początkujących, rozpoczynających naukę szycia

zarezerwuj termi

Kiedy odbywa się kurs szycia?

Terminy kursów grupowych podajemy na stronie, staramy się zaplanować je z dużym wyprzedzeniem, aby ułatwić Ci rezerwację dogodnego terminu. Jeśli masz grupę minimum 3 chętnych na kurs i nie widzisz odpowiadającej wam daty, odezwij się do nas mailowo lub telefonicznie z zapytaniem o możliwość zorganizowania kursu w innym, bardziej dogodnym terminie.

Kursy indywidualne odbywają się w godzinach otwarcia pracowni.

Prosimy o przybycie 5 min przed rozpoczęciem kursu. Pozwoli nam to załatwić wszystkie formalności. 

Dostępne terminy kursów

Informujemy, że kursy szycia są zawieszone do odwołania.

zarezerwuj termi

Czego nauczysz się na kursie szycia na maszynie?

Podstawowy kurs składa się z dwóch części: teoretycznej oraz praktyczniej. W trakcie kursu nauczysz się jak korzystać w podstawowych funkcji maszyny i jak zastosować je w praktyce.

Podczas części teoretycznie przyswoisz i utrwalisz wiedzę o budowie maszyny, dowiesz się do czego służą poszczególne dźwignie i pokrętła oraz nauczysz się przygotowywać maszynę do szycia.

W części praktycznej, korzystając z gotowego wykrojusamodzielnie uszyjesz mały projekt i przekonasz się, że dzięki zdobytej wiedzy, szycie na maszynie jest proste

Co zabrać ze sobą na kurs?

Jedyne co musisz ze sobą zabrać to dobry humor i chęć do tworzenia! Zapewniamy kompletnie wyposażoną pracownię - materiały, nici, przybory i akcesoria krawieckie. W trakcie kursu będziesz szyć na maszynie do szycia Łucznik Teresa – naszej najlepszej tradycyjnej maszynie do szycia. Czego chcieć więcej!

Więcej o maszynie Łucznik Teresa możesz przeczytać tutaj.

Łucznik Teresa

Ile osób może uczestniczy w kursie szycia na maszynie?

Zajęcia grupowe odbywają się w kameralnej grupie do 4 osób. Na zajęciach indywidualnych jedna z naszych ekspertek jest wyłącznie do Twojej dyspozycji. 

Czy organizujemy zajęcia indywidualne?

Dzięki kursom indywidualnym przekonasz się, jak to jest mieć nauczyciela, który poświęca Tobie pełną uwagę. Masz pewność, że podczas zajęć każdy moment jest poświęcony wyłącznie Tobie i Twoim celom. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze szyciem, czy masz już podstawowe umiejętności, nasze instruktorki dostosują tempo i tematykę zajęć do Twojego poziomu.

Nie musisz już szukać odpowiedniego kursu na ogólnodostępnych terminach. Nasze zajęcia indywidualne są dopasowane do swojego harmonogramu. Zajęcia prowadzimy w godzinach otwarcia naszego sklepu stacjonarnego dlatego z łatwością, znajdziesz dogodny termin, który pozwoli Ci swobodnie rozwijać swoje umiejętności.

Naukę szycia najlepiej rozpocząć od solidnych podstaw i od tego zaczniemy naszą wspólną przygodę! Razem będziemy krok po kroku budować Twoje umiejętności, a po opanowaniu podstaw znacznie łatwiej będzie Ci rozwijać swoją pasję

Nie czekaj dłużej! Skontaktuj się z nami, a nasze ekspertki odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i umówią Cię na dogodny dla Ciebie termin kursu. Zainwestuj w siebie, rozwijając swoje pasje i umiejętności. Razem z nami stworzysz piękne rzeczy!

zarezerwuj termi

Czy organizujemy kursy szycia na maszynie dla dzieci?

Oczywiście! Na kursy zapraszamy również dzieci (od 8 lat), polecamy tutaj kursy indywidualne, gdzie będziemy mogli dostosować tempo i tematykę kursu do wieku dziecka. Jeśli nie masz pewności, czy Twoje dziecko poradzi sobie z maszyna do szycia, to koniecznie zobacz jak łatwo z szyciowym zdaniem poradziła sobie nasza mała adeptka sztuki krawiectwa – Hania.

zarezerwuj termi

Jak dojechać na nasz kurs szycia na maszynie?

Od 1 lipca 2023 roku wszystkie kursy szycia odbywają się w naszym nowym salonie firmowym, który znajduje się we Wrocławiu, przy Jana Długosza 59-75, wejście klatką C. Możesz skorzystać z mapki, żeby dokładnie sprawdzić dojazd.

Dojazd transportem publicznym (MPK) do naszego salon również nie będzie stanowić problemu. Obierz kurs na przystanek„Kromera”, skąd masz już kilka minut drogi do naszego salonu. W okolice Kromera dojedziesz:

 • Tramwajem linii: 6, 11, 23
 • Autobusem linii: A, D, N, 105, 106, 115, 116, 118, 121, 128, 130, 131, 132, 148, 151, 241, 242, 246, 251, 253, 259, 315, 930

Mapkę z naszą lokalizacją znajdziesz poniżej.

Masz więcej pytań dotyczących kursu?

Chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości. Jesteśmy do Twojej dyspozycji we wszystkie dni robocze poprzez naszego maila: sklep@galerialucznik.pl oraz telefony: +48 71 32 73 140 oraz +48 71 32 73 138.

pixelpixelpixelpixel