Darmowa dostawa od 46,79 EUR
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Oczyszczacze powietrza

( ilość produktów: 4 )

Każdego dnia do wnętrza naszego domu, biura, w którym pracujemy czy przedszkola, do którego uczęszczają nasze pociechy docierają różnego rodzaju zanieczyszczenia. Wiele z nich ma negatywny wpływ na zdrowie nasze i naszych bliskich. Na szczęście, można z nimi walczyć. Smog, kurz, roztocza oraz inne szkodliwe substancje pomogą skutecznie zneutralizować nowoczesne oczyszczacze powietrza marki Łucznik.

Czytaj więcej

Oczyszczacze powietrza Łucznik – nowoczesny sprzęt od polskiej marki

Nasze oczyszczacze powietrza doskonale sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach – a zwłaszcza w tych, w których przebywają alergicy czy dzieci – tworząc idealne warunki do zdrowego wypoczynku. Dzięki nim nauka, praca, relaks oraz sen staną się efektywniejsze i bardziej komfortowe, a otoczenie zdecydowanie czystsze. Jeżeli więc zastanawiasz się, gdzie można kupić oczyszczacze powietrza – w odpowiedzi przedstawiamy kolekcję inteligentnych urządzeń, które dostaniesz właśnie w Galerii Łucznik.

W naszym asortymencie znajdziesz oczyszczacze powietrza o wysokiej skuteczności i wydajności, które świetnie poradzą sobie m.in. z mikroskopijnymi, lotnymi związkami chemicznymi, które wchodzą w skład smogu. Znajdujące się w smogu tlenki siarki, dwutlenek azotu, pyły czy kancerogenne WWA negatywnie wpływają na samopoczucie nasze i naszych bliskich, mogąc doprowadzić do rozwoju wielu chorób cywilizacyjnych. Oczyszczacze z logo Łucznika na korpusie skutecznie eliminują z powierza bakterie, wirusy, grzyby oraz kurz, eliminując tym samym popularne alergeny. Nasze urządzenia mają bardzo pozytywne opinie. Na tak wysoki poziom zadowolenia Użytkowników wpływają przede wszystkim intuicyjna obsługa oraz wzorowe spełnianie swojej najważniejszej funkcji, jaką jest usuwania z powietrza groźnych zanieczyszczeń.

Nowoczesne i wydajne oczyszczacze powietrza

Ważnym atutem oczyszczaczy powietrza Łucznik jest ich wysoka wydajność. W swojej ofercie mamy urządzenia, które potrafią oczyścić nawet 180-190 metrów sześciennych pomieszczenia w ciągu zaledwie godziny. W tak krótkim czasie mogą usunąć aż 99,97% zanieczyszczeń (wirusów, bakterii i grzybów), pozostawiając powietrze krystalicznie czystym.

Oczyszczacz powietrza AP-2019 W poinformują Cię także o stanie zanieczyszczenia powietrza w pomieszczeniu i – tym samym – umożliwi ekonomiczne zarządzanie czasem swojej pracy. Ten sam model posiada również możliwość uruchomienia trybu automatycznego, dzięki któremu sam ustali tryb pracy, dostosowując parametry do panujących w pomieszczeniu warunków.

Tanie oczyszczacze powietrza pełne przydatnych funkcji

Wydajne oczyszczacze powietrza z naszej oferty zostały wyposażone w szereg przydatnych funkcji. Jedną z nich jest jonizacja. W połączeniu z wywołaną przez oczyszczacz cyrkulacją powietrza wspomaga neutralizację cząsteczek roztoczy, pleśni czy grzybów. Oba dostępne w naszym sklepie modele posiadają też lampę UV, która pozwala skutecznie eliminować mikroorganizmy.

Oprócz wspomnianych cech oczyszczacze powietrza Łucznik wyróżniają się także estetycznym, nowoczesnym designem. Są uniwersalne, proste oraz eleganckie – to ważne zalety, dzięki którym będą świetnie pasować do każdego wnętrza. Opinie wskazują, że głośność ich pracy nie jest odczuwalna, a maksymalny jego poziom, 60 dB, osiągają zazwyczaj tylko na początku pracy.

Dobra cena, doskonała skuteczność

Gdzie można kupić oczyszczacze powietrza w dobrej cenie? Zapraszamy oczywiście do Galerii Łucznik, oficjalnego sklepu marki Łucznik, w którym proponujemy nowoczesne modele w bardzo atrakcyjnych cenach. Nasz sklep oferuje tanie oczyszczacze o doskonałych parametrach. Urządzenia te przechodzą szczegółowe kontrole jakości, by zapewnić swoim Użytkownikom maksymalną funkcjonalność oraz bezpieczeństwo działania.

Ich konkurencyjna cena idzie w parze z wysoką skutecznością, estetycznym wyglądem oraz gwarancją długiego użytkowania. Całości dopełnia intuicyjny system obsługi. Warto wspomnieć również o tym, że nasze oczyszczacze powietrze są objęte standardowym, 24-miesięcznym okresem gwarancji.

Niezbędne akcesoria, czyli nowoczesne filtry do oczyszczaczy powietrza

Do prawidłowego działania oczyszczaczy powietrza niezbędny jest filtr, który można samodzielnie wymieniać. Dzięki temu funkcjonalność oczyszczacza utrzymuje się na takim samym, wysokim poziomie mimo upływu lat. Wystarczy raz na jakiś czas usunąć zanieczyszczony filtr i zamontować nowy – na szczęście, system wymiany jest prosty i intuicyjny.

Filtry do oczyszczaczy powietrza, które znajdziesz w naszej ofercie, doskonale eliminują zarówno większe, jak i mniejsze cząsteczki. Oznacza to, że świetnie wyłapują różnego rodzaju zanieczyszczenia takie jak kurz, roztocza, bakterie, wirusy, grzyby i wiele innych drobnych cząstek niewidocznych gołym okiem. Doskonale radzą też sobie w walce ze smogiem.

Wszystkie filtry stosowane w naszych oczyszczaczach powietrza składają się z kilku warstw, a każda z nich spełnia inną funkcję. Filtr wstępny sprawnie poradzi sobie z pyłkami, kurzem czy sierścią, czyli największymi cząsteczkami zanieczyszczeń powietrza. Węglowe filtry Łucznik pomogą pozbyć się związków lotnych, takich jak opary kuchenne, dym tytoniowy oraz wszelkiego rodzaju zapachy. Dzięki swoim właściwościom, szybko zamienią duszne pomieszczenie w świeżą, czystą przestrzeń. Z kolei filtr HEPA 13, który jest najdrobniejszy i wyłapuje najmniejsze pod względem wielkości cząsteczki zanieczyszczeń, okazuje się być bezcenny w walce ze smogiem, który dostaje się do naszych domów, mieszkań czy biur.

Cena naszych filtrów powietrza jest bardzo korzystna, dlatego warto wybrać je zarówno do dedykowanych urządzeń marki Łucznik, jak i do innych typów oczyszczaczy, które korzystają z filtrów o takich samych wymiarach. Wybierając filtry Łucznik dostajesz gwarancję certyfikowanej jakości.

Oczyszczacze powietrza Łucznik sprawdzą się zarówno w domu, jak i w biurze. Ale tak naprawdę, najlepiej będzie, jak samodzielnie odkryjesz, jak dobry wpływ mogą mieć na samopoczucie oraz zdrowie Twoje i Twoich bliskich. Zachęcamy do zakupu idealnego dla Ciebie modelu wraz z zestawem wydajnych filtrów.

IdoSell Trusted Reviews
4.81 / 5.00 3191 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2024-05-29
sUPER KONTAKT TELEFONICZNY. NIE MAM ZASTRZEŻŃ DO REALIZACJI ZAMÓWIENIA
2024-05-27
Wszystko w porządku, szybko wysłane, polecam.
pixelpixelpixelpixel