Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ „Z PARĄ , CZY BEZ, DO 25% RABATU” W GALERII ŁUCZNIK

Wrocław, 04.02.2021

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ „Z PARĄ, CZY BEZ, DO 25% RABATU” W GALERII ŁUCZNIK

 

§1

1. Celem akcji promocyjnej pod nazwą „Z parą, czy bez, do 25% rabatu” jest sprzedaż rabatowa wybranych towarów w sklepie internetowym Galeria Łucznik (https://galerialucznik.pl/).
2. Organizatorem akcji promocyjnej, zwanej w dalszej części Regulaminu Promocją, jest M&M Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Macieja Miechowity 1, 51-162 Wrocław, zwana dalej Organizatorem.

 

§2

1. Akcja promocjna skierowana jest wyłącznie do klientów indywidualnych, będących osobami fizycznymi.
2. Akcja promocyjna działa w sklepie intrnetowym galerialucznik.pl począwszy od 05.02.2021 od godziny 12:00 do 15.02.2021 do godziny 23:59.
3. Akcja promocyjna nie łączy się z innymi promocjami, kodami rabatowymi oraz rabatami (za wyjątkiem promocji, których regulamin jasno świadczy o możliwości łączenia się z innymi promocjami).

 

§3 

W Promocji nie mogą uczestniczyć:

  1. klienci hurtowi,
  2. pracownicy Organizatora oraz osoby z nimi powiązane. 

 

§4

Uczestnikiem Promocji może zostać osoba, która spełni warunki określone w §2 pkt 1 Regulaminu i w której przypadku nie zachodzą przesłanki określone w §3 Regulaminu. 

 

§5 

1. W Promocji biorą udział wszystkie zamówienia złożone na stronie internetowej www.galerialucznik.com w okresie trwania promocji, spełniające jej warunki.
2. W trakcie trwania promocji obniżone zostają ceny wybranych towarów o maksymalnie 25%.
3. Towary biorące udział w promocji dostępne są na tej stronie: https://galerialucznik.pl/pl/promotions/promocja.html

 

§6 

W przypadk wyczerpania zapasów, o których mowa w  §5 pkt 2., Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia akcji promocyjnej przed terminem wskazanym w §2 pkt 2.

Polecane

pixelpixelpixelpixel