Darmowa dostawa od 199,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ „SZYCIOWA WYPRAWKA DLA DZIECIAKA" W GALERII ŁUCZNIK

Wrocław, 23.08.2021

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ „SZYCIOWA WYPRAWKA DLA DZIECIAKA" W GALERII ŁUCZNIK

 

 

§1

  1. Celem akcji promocyjnej pod nazwą „SZYCIOWA WYPRAWKA DLA DZIECIAKA” jest sprzedaż rabatowa wybranych towarów w sklepie internetowym Galeria Łucznik (https://galerialucznik.pl/).
  2. Organizatorem akcji promocyjnej, zwanej w dalszej części Regulaminu Promocją, jest M&M Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Macieja Miechowity 1, 51-162 Wrocław, zwana dalej Organizatorem.

 

§2

  1. Promocja skierowana jest wyłącznie do klientów indywidualnych, będących osobami fizycznymi.
  2. Promocja jest wprowadzona do sklepu internetowego galerialucznik.pl począwszy od 23.08.2021 od godziny 15:00 do 13.09.2021 do godziny 23:59.
  3. Promocja nie łączy się z innymi promocjami, kodami rabatowymi oraz rabatami (z wyjątkiem promocji, których regulamin jasno świadczy o możliwości łączenia się z innymi promocjami).

 

§3 

W Promocji nie mogą uczestniczyć:

  1. klienci hurtowi,
  2. pracownicy Organizatora oraz osoby z nimi powiązane. 

 

§4

Uczestnikiem Promocji może zostać osoba, która spełni warunki określone w §2 pkt 1 Regulaminu i w której przypadku nie zachodzą przesłanki określone w §3 Regulaminu. 

 

§5

  1. W Promocji biorą udział wszystkie zamówienia złożone na stronie internetowej www.galerialucznik.com w okresie trwania promocji, spełniające jej warunki.
  2. W trakcie trwania promocji obniżone zostają ceny maszyn do szycia dla dzieci w zestawie o maksymalnie 15%.
  3. Towary biorące udział w promocji dostępne sa na tej stronie: https://galerialucznik.pl/pl/menu/dla-dzieci/maszyny-dla-dzieci/maszyny-do-szycia-w-zestawach-725.html

 

§6 

W sytuacji wyczerpania zapasów, o których mowa w  §5 pkt 1, Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia akcji promocyjnej przed terminem wskazanym w niniejszym regulaminie.

pixelpixelpixelpixel